2004

SCHEDULES AND SCORES
Boys U14

POOL WINNERS IN PURPLE
SCOREKEEPER: KATHY MITCHELL

POOL AA
OJSC RAGE BD
AV HEAT RED BN
YUCAIPA ATHLETIC SC BE
POOL AB
SMU RANGERS BN
OJSC PREMIER II BD
SAS KICKERS BA
POOL AC
APPLE VALLEY STORM BE
CELTIC HOOPS BO
PVSC RAIDERS RED BW
POOL AD
APEX FUTBOLISTAS BA
WEST COAST UNITED BS
OCU MILAN BC
POOL AE
CRSC BRIGADE FORCE BW
CANYON PSA BC
CORONA DEL MAR SC BS
POOL AF
SFYSL LIONS BN
LBUSC PUMAS BW
NITEMARES BO
POOL AG
PACIFIC SOUTH WARRIORS BS
CVU BANGU BA
CUSC '90 BLUE BC
POOL AH
AZTEC FC WHITE BO
LOS GAUCHOS BE
SO CAL/EL SEGUNDO GUNNERS BW
POOL AI
ASC EXPRESS RED BD
SCU ARSENAL BN
SCYSO - APCH BC
POOL AJ
BAKERSFIELD GUNNERS BN
NORTH COUNTY PUMAS BD
SMU BLUE RAIDERS BW
POOL AK
CORINTHIANS XTREME BE
RIVERSIDE FC BO
TIGERS BN
POOL AL
BALBOA HOTSPURS BA
IRVINE LASERS B91 BLUE BS
FRYSC RANGERS BD
POOL AM
LBUSC BLACK BW
THE XTREME BC
LAGUNA BEACH SC BS
POOL AN
FORZA INTER FC B90 BC
COSTA MESA SHARKS BW
BRM FOOTHILL PHANTOMS BN
POOL AO
MVSC TERMINATORS BS
MOORPARK EXPRESS BA
SBSC WHITE BW
POOL AP
CHIVAS JR. USA S.C. BO
MORENO VALLEY HEAT LEON BE
JUSA SELECT B-90 BLACK BD
POOL AQ
WOLVES BD
AVSC AMBUSH RED BN
RSMSC BS
POOL AR
SO CAL UNITED G
SBSC BLUE SW
OJSC PREMIER I SC
POOL AS
FORCE SC BRASIL G
IUSC SE
PACIFIC SC SS
POOL AT
NV FUSION G
ATLETICO MADRID-ATASC. SN
GLENDORA FC SE
POOL AU
SASC STING G
IRVINE LASERS B91 SS
FC SANTA BARBARA SN
POOL AV
ISC STRIKERS G
CRESCENTA VALLEY SC SC
NV EAGLES SW
POOL AW
FLYERS AUSC G
GALAXY RATTLERS SW
SSV BURBANK FURY SC
POOL AX
CFC ITALIA G
ELSINORE VALLEY YSC SE
SOUTH COAST RIPTIDE SS
POOL AY
NHB BLACK G
NV FUSION BLUE SN
CORONA EAGLES SE
POOL AZ
CELTIC HARPS G
NORTH IRVINE SC SS
UNITED FC BS
POOL BA
CORONA EAGLES GALAXY SES
OSC INTER SC
NECAXA U.S.A. REDES BO
POOL BB
OYSA WAVE BLUE SEN
HG EAGLES SW
OJSC RAGE BD
POOL BC
JUSA SELECT B-90 BLUE SES
FOOTHILL STORM SE
OJSC PREMIER II BD
POOL BD
PALMDALE THUNDER SEN
AV HEAT WHITE SN
APPLE VALLEY STORM BE
POOL BE
NECAXA USA CGSA SES
FC BAYERN SS
WEST COAST UNITED BS
POOL BF
PARIS SAINT-GERMAIN SEN
UIFC FUNDACION COSMOS SC
CANYON PSA BC
POOL BG
SOUTHWEST SC SES
PVSC RAIDERS SW
SFYSL LIONS BN
POOL BH
MONARCAS USA SEN
STAMPEDE SE
PACIFIC SOUTH WARRIORS BS
POOL BI
PALM SPRINGS REAL MADRID SES
AVSFC SHARKS SN
AZTEC FC WHITE BO
POOL BJ
EAGLES SEN
FURY FC SS
ASC EXPRESS RED BD
POOL BK
WEST COAST WARRIORS SES
ASC EXPRESS BLACK SC
BAKERSFIELD GUNNERS BN
POOL BL
SIMI VALLEY ECLIPSE SEN
FLYERS AUSC PUMAS SW
RIVERSIDE FC BO
POOL BM
PATEADORES SES
CORONA UNITED SE
BALBOA HOTSPURS BA
POOL BN
SBSC BLACK SEN
CVU INDEPENDENCE SN
LBUSC BLACK BW
POOL BO
CFC UNITED SES
SC STORM BLUE SS
FORZA INTER FC B90 BC
POOL BP
ALIANZA FC SEN
WSC TITANS SC
MOORPARK EXPRESS BA
POOL BQ
VUSC BLAST SN
CUSC '90 SW
CHIVAS JR. USA S.C. BO
POOL BR
LAGUNA NIGUEL STRIKERS SS
BLAST SC SE
AVSC AMBUSH RED BN

DATE
TIME  
GAME  
HOME VISITORS FIELD
SA OCT 16  
0: AM  
30023  
SO CAL/EL SEGUNDO GUNNERS BW  -  0   AZTEC FC WHITE BO  -  1   GAME FORFEITED -HOME TEAM  
SA OCT 16  
0: AM  
30024  
LOS GAUCHOS BE  -  1   SO CAL/EL SEGUNDO GUNNERS BW  -  0   GAME FORFEITED-VISITORS  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30001  
OJSC RAGE BD  -  6   AV HEAT RED BN  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30007  
APPLE VALLEY STORM BE  -  3   CELTIC HOOPS BO  -  0   CELTIC PARK 1 (ST PAT)  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30013  
CRSC BRIGADE FORCE BW  -  1   CANYON PSA BC  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 11  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30019  
PACIFIC SOUTH WARRIORS BS  -  3   CVU BANGU BA  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 12  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30025  
ASC EXPRESS RED BD  -  3   SCU ARSENAL BN  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30031  
CORINTHIANS XTREME BE  -  0   RIVERSIDE FC BO  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30037  
LBUSC BLACK BW  -  2   THE XTREME BC  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 15  
SA OCT 16  
8:00 AM  
30043  
MVSC TERMINATORS BS  -  1   MOORPARK EXPRESS BA  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 16  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30004  
SMU RANGERS BN  -  1   OJSC PREMIER II BD  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30010  
APEX FUTBOLISTAS BA  -  2   WEST COAST UNITED BS  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 10  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30018  
LBUSC PUMAS BW  -  1   NITEMARES BO  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 11  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30022  
AZTEC FC WHITE BO  -  3   LOS GAUCHOS BE  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 12  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30028  
BAKERSFIELD GUNNERS BN  -  2   NORTH COUNTY PUMAS BD  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30034  
BALBOA HOTSPURS BA  -  5   IRVINE LASERS B91 BLUE BS  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30040  
FORZA INTER FC B90 BC  -  1   COSTA MESA SHARKS BW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 15  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30046  
CHIVAS JR. USA S.C. BO  -  5   MORENO VALLEY HEAT LEON BE  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 16  
SA OCT 16  
9:30 AM  
30049  
WOLVES BD  -  1   AVSC AMBUSH RED BN  -  5   BLAST COMPLEX 2  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30002  
YUCAIPA ATHLETIC SC BE  -  0   OJSC RAGE BD  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30008  
PVSC RAIDERS RED BW  -  0   APPLE VALLEY STORM BE  -  2   CELTIC PARK 1 (ST PAT)  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30014  
CORONA DEL MAR SC BS  -  1   CRSC BRIGADE FORCE BW  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 11  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30020  
CUSC '90 BLUE BC  -  0   PACIFIC SOUTH WARRIORS BS  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 12  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30026  
SCYSO - APCH BC  -  4   ASC EXPRESS RED BD  -  5   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30032  
TIGERS BN  -  0   CORINTHIANS XTREME BE  -  4   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30038  
LAGUNA BEACH SC BS  -  0   LBUSC BLACK BW  -  4   SAN BERNARDINO COMPLEX 15  
SA OCT 16  
11:00 AM  
30044  
SBSC WHITE BW  -  0   MVSC TERMINATORS BS  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 16  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30005  
SAS KICKERS BA  -  2   SMU RANGERS BN  -  5   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30011  
OCU MILAN BC  -  2   APEX FUTBOLISTAS BA  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 10  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30017  
NITEMARES BO  -  2   SFYSL LIONS BN  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 11  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30029  
SMU BLUE RAIDERS BW  -  0   BAKERSFIELD GUNNERS BN  -  5   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30035  
FRYSC RANGERS BD  -  1   BALBOA HOTSPURS BA  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30041  
BRM FOOTHILL PHANTOMS BN  -  2   FORZA INTER FC B90 BC  -  17   SAN BERNARDINO COMPLEX 15  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30047  
JUSA SELECT B-90 BLACK BD  -  1   CHIVAS JR. USA S.C. BO  -  6   SAN BERNARDINO COMPLEX 16  
SA OCT 16  
12:30 PM  
30050  
RSMSC BS  -  0   WOLVES BD  -  12   BLAST COMPLEX 2  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30003  
AV HEAT RED BN  -  1   YUCAIPA ATHLETIC SC BE  -  6   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30009  
CELTIC HOOPS BO  -  5   PVSC RAIDERS RED BW  -  0   CELTIC PARK 1 (ST PAT)  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30015  
CANYON PSA BC  -  3   CORONA DEL MAR SC BS  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 11  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30021  
CVU BANGU BA  -  1   CUSC '90 BLUE BC  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 12  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30027  
SCU ARSENAL BN  -  3   SCYSO - APCH BC  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30033  
RIVERSIDE FC BO  -  5   TIGERS BN  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30039  
THE XTREME BC  -  2   LAGUNA BEACH SC BS  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 15  
SA OCT 16  
2:00 PM  
30045  
MOORPARK EXPRESS BA  -  4   SBSC WHITE BW  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 16  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30006  
OJSC PREMIER II BD  -  4   SAS KICKERS BA  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30012  
WEST COAST UNITED BS  -  2   OCU MILAN BC  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 10  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30016  
SFYSL LIONS BN  -  3   LBUSC PUMAS BW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 11  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30030  
NORTH COUNTY PUMAS BD  -  7   SMU BLUE RAIDERS BW  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30036  
IRVINE LASERS B91 BLUE BS  -  4   FRYSC RANGERS BD  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30042  
COSTA MESA SHARKS BW  -  5   BRM FOOTHILL PHANTOMS BN  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 15  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30048  
MORENO VALLEY HEAT LEON BE  -  3   JUSA SELECT B-90 BLACK BD  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 16  
SA OCT 16  
3:30 PM  
30051  
AVSC AMBUSH RED BN  -  7   RSMSC BS  -  1   BLAST COMPLEX 2  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30052  
SO CAL UNITED G  -  4   SBSC BLUE SW  -  0   CSU DOMINGUEZ HILLS #1  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30064  
ISC STRIKERS G  -  5   CRESCENTA VALLEY SC SC  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 7  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30070  
CFC ITALIA G  -  3   ELSINORE VALLEY YSC SE  -  1   HILL ELEMENTARY #1  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30074  
CORONA EAGLES SE  -  1   NHB BLACK G  -  8   CITRUS PARK #2  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30082  
OYSA WAVE BLUE SEN  -  8   HG EAGLES SW  -  0   RIVER RIDGE #1  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30088  
PALMDALE THUNDER SEN  -  6   AV HEAT WHITE SN  -  1   LANCASTER COMPLEX 14  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30097  
SOUTHWEST SC SES  -  0   PVSC RAIDERS SW  -  0   JOHN BLANCHE COMPLEX #4  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30100  
MONARCAS USA SEN  -  5   STAMPEDE SE  -  2   JOHN BLANCHE COMPLEX #3  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30106  
EAGLES SEN  -  3   FURY FC SS  -  2   VALLE LINDO SCHOOL 1  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30115  
PATEADORES SES  -  1   CORONA UNITED SE  -  1   EAGLE GLEN PARK 2  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30121  
CFC UNITED SES  -  2   SC STORM BLUE SS  -  2   BLAST COMPLEX 2  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30124  
ALIANZA FC SEN  -  0   WSC TITANS SC  -  5   RIVER RIDGE #2  
SU OCT 24  
8:00 AM  
30130  
LAGUNA NIGUEL STRIKERS SS  -  0   BLAST SC SE  -  2   BLAST COMPLEX 3  
SU OCT 24  
9:00 AM  
30127  
VUSC BLAST SN  -  3   CUSC '90 SW  -  0   FROST MIDDLE SCHOOL  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30055  
FORCE SC BRASIL G  -  8   IUSC SE  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 10  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30058  
NV FUSION G  -  2   ATLETICO MADRID-ATASC. SN  -  2   SUNFLOWER SCHOOL #1  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30061  
SASC STING G  -  3   IRVINE LASERS B91 SS  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30067  
FLYERS AUSC G  -  5   GALAXY RATTLERS SW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 7  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30076  
CELTIC HARPS G  -  6   NORTH IRVINE SC SS  -  1   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30079  
CORONA EAGLES GALAXY SES  -  1   OSC INTER SC  -  4   CITRUS PARK #2  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30085  
JUSA SELECT B-90 BLUE SES  -  4   FOOTHILL STORM SE  -  0   JOHN BLANCHE COMPLEX #2  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30091  
NECAXA USA CGSA SES  -  0   FC BAYERN SS  -  1   HUNTINGTON BEACH HS  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30094  
PARIS SAINT-GERMAIN SEN  -  2   UIFC FUNDACION COSMOS SC  -  3   JOHN GLENN HS #2  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30103  
PALM SPRINGS REAL MADRID SES  -  3   AVSFC SHARKS SN  -  0   JOHN GLENN HS #3  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30109  
WEST COAST WARRIORS SES  -  2   ASC EXPRESS BLACK SC  -  0   LOARA HIGH SCHOOL 2  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30112  
SIMI VALLEY ECLIPSE SEN  -  0   FLYERS AUSC PUMAS SW  -  1   LA CANADA HS - VARSITY  
SU OCT 24  
9:30 AM  
30118  
SBSC BLACK SEN  -  1   CVU INDEPENDENCE SN  -  1   CSU DOMINGUEZ HILLS #1  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30053  
OJSC PREMIER I SC  -  0   SO CAL UNITED G  -  6   CSU DOMINGUEZ HILLS #1  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30065  
NV EAGLES SW  -  0   ISC STRIKERS G  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 7  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30071  
SOUTH COAST RIPTIDE SS  -  1   CFC ITALIA G  -  4   HILL ELEMENTARY #1  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30073  
NHB BLACK G  -  2   NV FUSION BLUE SN  -  0   CITRUS PARK #2  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30083  
OJSC RAGE BD  -  1   OYSA WAVE BLUE SEN  -  5   RIVER RIDGE #1  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30089  
APPLE VALLEY STORM BE  -  0   PALMDALE THUNDER SEN  -  1   LANCASTER COMPLEX 14  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30098  
SFYSL LIONS BN  -  2   SOUTHWEST SC SES  -  3   JOHN BLANCHE COMPLEX #4  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30101  
PACIFIC SOUTH WARRIORS BS  -  2   MONARCAS USA SEN  -  5   JOHN BLANCHE COMPLEX #3  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30107  
ASC EXPRESS RED BD  -  2   EAGLES SEN  -  2   VALLE LINDO SCHOOL 1  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30116  
BALBOA HOTSPURS BA  -  1   PATEADORES SES  -  5   EAGLE GLEN PARK 2  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30122  
FORZA INTER FC B90 BC  -  3   CFC UNITED SES  -  1   BLAST COMPLEX 2  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30125  
MOORPARK EXPRESS BA  -  2   ALIANZA FC SEN  -  6   RIVER RIDGE #2  
SU OCT 24  
11:00 AM  
30131  
AVSC AMBUSH RED BN  -  1   LAGUNA NIGUEL STRIKERS SS  -  3   BLAST COMPLEX 3  
SU OCT 24  
12 NOON  
30128  
CHIVAS JR. USA S.C. BO  -  0   VUSC BLAST SN  -  1   FROST MIDDLE SCHOOL  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30056  
PACIFIC SC SS  -  0   FORCE SC BRASIL G  -  13   SAN BERNARDINO COMPLEX 10  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30059  
GLENDORA FC SE  -  0   NV FUSION G  -  6   SUNFLOWER SCHOOL #1  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30062  
FC SANTA BARBARA SN  -  0   SASC STING G  -  6   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30068  
SSV BURBANK FURY SC  -  0   FLYERS AUSC G  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 7  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30077  
UNITED FC BS  -  0   CELTIC HARPS G  -  4   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30080  
NECAXA U.S.A. REDES BO  -  2   CORONA EAGLES GALAXY SES  -  0   CITRUS PARK #2  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30086  
OJSC PREMIER II BD  -  1   JUSA SELECT B-90 BLUE SES  -  6   JOHN BLANCHE COMPLEX #2  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30092  
WEST COAST UNITED BS  -  1   NECAXA USA CGSA SES  -  0   HUNTINGTON BEACH HS  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30095  
CANYON PSA BC  -  0   PARIS SAINT-GERMAIN SEN  -  2   JOHN GLENN HS #2  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30104  
AZTEC FC WHITE BO  -  2   PALM SPRINGS REAL MADRID SES  -  7   JOHN GLENN HS #3  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30110  
BAKERSFIELD GUNNERS BN  -  1   WEST COAST WARRIORS SES  -  2   LOARA HIGH SCHOOL 2  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30113  
RIVERSIDE FC BO  -  2   SIMI VALLEY ECLIPSE SEN  -  1   LA CANADA HS - VARSITY  
SU OCT 24  
12:30 PM  
30119  
LBUSC BLACK BW  -  0   SBSC BLACK SEN  -  3   CSU DOMINGUEZ HILLS #1  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30054  
SBSC BLUE SW  -  1   OJSC PREMIER I SC  -  1   CSU DOMINGUEZ HILLS #1  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30066  
CRESCENTA VALLEY SC SC  -  2   NV EAGLES SW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 7  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30072  
ELSINORE VALLEY YSC SE  -  2   SOUTH COAST RIPTIDE SS  -  1   HILL ELEMENTARY #1  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30075  
NV FUSION BLUE SN  -  5   CORONA EAGLES SE  -  0   CITRUS PARK #2  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30084  
HG EAGLES SW  -  6   OJSC RAGE BD  -  1   RIVER RIDGE #1  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30090  
AV HEAT WHITE SN  -  2   APPLE VALLEY STORM BE  -  4   LANCASTER COMPLEX 14  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30099  
PVSC RAIDERS SW  -  3   SFYSL LIONS BN  -  0   JOHN BLANCHE COMPLEX #4  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30102  
STAMPEDE SE  -  4   PACIFIC SOUTH WARRIORS BS  -  2   JOHN BLANCHE COMPLEX #3  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30108  
FURY FC SS  -  2   ASC EXPRESS RED BD  -  3   VALLE LINDO SCHOOL 1  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30117  
CORONA UNITED SE  -  5   BALBOA HOTSPURS BA  -  0   EAGLE GLEN PARK 2  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30123  
SC STORM BLUE SS  -  2   FORZA INTER FC B90 BC  -  2   BLAST COMPLEX 2  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30126  
WSC TITANS SC  -  3   MOORPARK EXPRESS BA  -  1   RIVER RIDGE #2  
SU OCT 24  
2:00 PM  
30132  
BLAST SC SE  -  5   AVSC AMBUSH RED BN  -  1   BLAST COMPLEX 3  
SU OCT 24  
3:00 PM  
30129  
CUSC '90 SW  -  1   CHIVAS JR. USA S.C. BO  -  1   FROST MIDDLE SCHOOL  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30057  
IUSC SE  -  8   PACIFIC SC SS  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 10  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30060  
ATLETICO MADRID-ATASC. SN  -  5   GLENDORA FC SE  -  0   SUNFLOWER SCHOOL #1  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30063  
IRVINE LASERS B91 SS  -  1   FC SANTA BARBARA SN  -  6   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30069  
GALAXY RATTLERS SW  -  4   SSV BURBANK FURY SC  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 7  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30078  
NORTH IRVINE SC SS  -  0   UNITED FC BS  -  4   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30081  
OSC INTER SC  -  4   NECAXA U.S.A. REDES BO  -  2   CITRUS PARK #2  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30087  
FOOTHILL STORM SE  -  1   OJSC PREMIER II BD  -  0   JOHN BLANCHE COMPLEX #2  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30093  
FC BAYERN SS  -  2   WEST COAST UNITED BS  -  0   HUNTINGTON BEACH HS  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30096  
UIFC FUNDACION COSMOS SC  -  3   CANYON PSA BC  -  3   JOHN GLENN HS #2  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30105  
AVSFC SHARKS SN  -  3   AZTEC FC WHITE BO  -  3   JOHN GLENN HS #3  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30111  
ASC EXPRESS BLACK SC  -  3   BAKERSFIELD GUNNERS BN  -  1   LOARA HIGH SCHOOL 2  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30114  
FLYERS AUSC PUMAS SW  -  3   RIVERSIDE FC BO  -  1   LA CANADA HS - VARSITY  
SU OCT 24  
3:30 PM  
30120  
CVU INDEPENDENCE SN  -  1   LBUSC BLACK BW  -  1   CSU DOMINGUEZ HILLS #1  
• •  ROUND OF 32  • •
SA OCT 30  
8:00 AM  
35033  
FC BARCELONA G  -  3   SOUTHWEST SC SES  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 30  
8:00 AM  
35038  
JUSA SELECT B-90 BLUE SES  -  2   MONARCAS USA SEN  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 5  
SA OCT 30  
8:00 AM  
35041  
NV FUSION G  -  0   VUSC BLAST SN  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 30  
8:00 AM  
35045  
ISC STRIKERS G  -  10   FORZA INTER FC B90 BC  -  0   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA OCT 30  
9:30 AM  
35034  
FC BAYERN SS  -  2   UIFC FUNDACION COSMOS SC  -  5   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 30  
9:30 AM  
35037  
SO CAL UNITED G  -  4   ATLETICO MADRID-ATASC. SN  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 5  
SA OCT 30  
9:30 AM  
35042  
OSC INTER SC  -  10   ASC EXPRESS RED BD  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 30  
9:30 AM  
35046  
NHB BLACK G  -  2   FLYERS AUSC PUMAS SW  -  0   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA OCT 30  
11:00 AM  
35035  
ARSENAL FC G  -  4   PATEADORES SES  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 30  
11:00 AM  
35039  
FORCE SC BRASIL G  -  3   BLAST SC SE  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 5  
SA OCT 30  
11:00 AM  
35043  
SASC STING G  -  1   WSC TITANS SC  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 30  
11:00 AM  
35047  
FLYERS AUSC G  -  3   SBSC BLACK SEN  -  1   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA OCT 30  
12:30 PM  
35036  
PALMDALE THUNDER SEN  -  0   PVSC RAIDERS SW  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 30  
12:30 PM  
35040  
OYSA WAVE BLUE SEN  -  4   PALM SPRINGS REAL MADRID SES  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 5  
SA OCT 30  
12:30 PM  
35044  
CELTIC HARPS G  -  1   WEST COAST WARRIORS SES  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 30  
12:30 PM  
35048  
CFC ITALIA G  -  3   CORONA UNITED SE  -  2   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
• •  SWEET 16  • •
SA OCT 30  
2:00 PM  
36081  
FC BARCELONA G  -  9   UIFC FUNDACION COSMOS SC  -  10   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 30  
2:00 PM  
36083  
SO CAL UNITED G  -  2   JUSA SELECT B-90 BLUE SES  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 5  
SA OCT 30  
2:00 PM  
36085  
VUSC BLAST SN  -  6   OSC INTER SC  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 30  
2:00 PM  
36087  
ISC STRIKERS G  -  1   NHB BLACK G  -  0   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA OCT 30  
3:30 PM  
36082  
ARSENAL FC G  -  7   PVSC RAIDERS SW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 13  
SA OCT 30  
3:30 PM  
36084  
FORCE SC BRASIL G  -  0   OYSA WAVE BLUE SEN  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 5  
SA OCT 30  
3:30 PM  
36086  
WSC TITANS SC  -  0   CELTIC HARPS G  -  5   SAN BERNARDINO COMPLEX 14  
SA OCT 30  
3:30 PM  
36088  
FLYERS AUSC G  -  5   CFC ITALIA G  -  6   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
• •  QUARTER-FINALS  • •
SA NOV 20  
8:00 AM  
37041  
UIFC FUNDACION COSMOS SC  -  1   CFC ITALIA G  -  4   OAKS POLO FIELD 6  
SA NOV 20  
8:00 AM  
37042  
ARSENAL FC G  -  2   ISC STRIKERS G  -  5   OAKS POLO FIELD 7  
SA NOV 20  
8:00 AM  
37043  
SO CAL UNITED G  -  2   CELTIC HARPS G  -  1   OAKS POLO FIELD 5  
SA NOV 20  
8:00 AM  
37044  
OYSA WAVE BLUE SEN  -  1   VUSC BLAST SN  -  0   OAKS POLO FIELD 4  
• •  SEMI-FINALS  • •
SA NOV 20  
1:00 PM  
38021  
CFC ITALIA G  -  3   OYSA WAVE BLUE SEN  -  2   OAKS POLO FIELD 6  
SA NOV 20  
1:00 PM  
38022  
ISC STRIKERS G  -  1   SO CAL UNITED G  -  0   OAKS POLO FIELD 7  
• •  CHAMPIONSHIP  • •
MO NOV 22  
7:00 PM  
39011  
CFC ITALIA G  -  0   ISC STRIKERS G  -  2   HICKS CANYON B  


    ISC STRIKERS