2004

SCHEDULES AND SCORES
Boys U11

POOL WINNERS IN PURPLE
SCOREKEEPER: JUANITA WELLS

POOL AA
FC BARCELONA SN
BREA BLAZE BC
NORTH IRVINE SC BS
POOL AB
ELSINORE VALLEY AMERICA SE
LB SUPREME SC EXTREME BW
I.E. STRIKERS BD
POOL AC
SLAMMERS FC SS
PROTEGE BA
STAMPEDE BE
POOL AD
SAMBA SN
RIVERSIDE MGFM WOLFPACK BE
VUSC BLAST RED BA
POOL AE
CANYON PSA SE
CVU PUMAS BN
LBUSC BREAKERS BW
POOL AF
UNITED FC SS
FONTANA INT. GALAXY BD
FLYERS AUSC BC
POOL AG
NV CRUZ AZUL SN
AV HEAT BA
TUSTIN PREMIER BS
POOL AH
FOOTHILL STORM SE
SCYSO - APCH BC
CVU FORCE BN
POOL AI
NHB BLACK SS
FRAM WILDCATS BW
NITEMARES BE
POOL AJ
SO CAL UNITED WHITE SN
PATEADORES BS
SAMBA BLUE BA
POOL AK
SBSC WHITE SS
CORONA UNITED BE
PVSC RAIDERS BW
POOL AL
JUSA SELECT B-93 BLUE SE
CAMARILLO WINGS TEAM 225 BN
SSV BURBANK FURY JR. BC
POOL AM
IRVINE UNITED RED DEVILS SS
FRYSC RANGERS BC
LAGUNA BEACH SC BS
POOL AN
VUSC BLAST SN
LAGUNA NIGUEL SC B11 BS
APEX BN
POOL AO
IRVINE LASERS BLUE SS
FORCE SC B93 BW
TIGERS BA
POOL AP
PCSC B11 SN
SCU AMERICA BA
SOUTH BAY GUNNERS BW
POOL AQ
HG EAGLES SE
AZTEC FC BE
TEAM MEXICO BC
POOL AR
WEST COAST UNITED SS
BLAST SC BD
OCU VIPERS BS
POOL AS
GLENDORA FC SE
CALIFORNIA STARS BN
CORONA FC PREDATORS BD
POOL AT
CFC STAMPEDE BS
CROWN CITY UNITED BC
SOUTHWEST SC SE
POOL AU
DESERT UNITED BLACK BD
MKSC TAJ BS
LBUSC BW
POOL AV
CAL LEGENDS 93 BN
CQSC WIZARDS BW
SCU BLUE BA
POOL AW
ARSENAL FC BE
BRM BALLERS BA
ROVERS SC SN
POOL AX
RAMPAGE FC G
PATEADORES BS
CORONA UNITED BE
POOL AY
SASC STING RED G
NHB BLACK SS
CAMARILLO WINGS TEAM 225 BN
POOL AZ
WEST COAST WARRIORS G
FOOTHILL STORM SE
IRVINE UNITED RED DEVILS SS
POOL BA
CYPRESS CHAOS G
NV CRUZ AZUL SN
VUSC BLAST SN
POOL BB
ISC STRIKERS G
UNITED FC SS
FORCE SC B93 BW
POOL BC
IRVINE LASERS G
CANYON PSA SE
PCSC B11 SN
POOL BD
RED TITANS FC G
SAMBA SN
HG EAGLES SE
POOL BE
SO CAL UNITED SEW
SLAMMERS FC SS
BLAST SC BD
POOL BF
CELTIC HARPS SEW
ELSINORE VALLEY AMERICA SE
CALIFORNIA STARS BN
POOL BG
SBSC BLUE SEW
FC BARCELONA SN
CROWN CITY UNITED BC
POOL BH
EAGLES SEW
CQSC FORCE BLUE SS
DESERT UNITED BLACK BD
POOL BI
BOLT SC B93 SEW
SASC STING BLUE SEW
CAL LEGENDS 93 BN
POOL BJ
SO CAL FIRE SEW
SAN CLEMENTE UNITED SEW
ROVERS SC SN

DATE
TIME  
GAME  
HOME VISITORS FIELD
SU NOV 14  
8:00 AM  
31151  
FC BARCELONA SN  -  2   BREA BLAZE BC  -  0   BREA OLINDA HIGH SCHOOL  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31154  
ELSINORE VALLEY AMERICA SE  -  6   LB SUPREME SC EXTREME BW  -  0   JOHN BLANCHE COMPLEX #1  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31160  
SAMBA SN  -  3   RIVERSIDE MGFM WOLFPACK BE  -  0   PIERCE COLLEGE 1  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31164  
LBUSC BREAKERS BW  -  0   CANYON PSA SE  -  7   EL RANCHO  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31169  
NV CRUZ AZUL SN  -  4   AV HEAT BA  -  0   LANCASTER COMPLEX #7  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31175  
NHB BLACK SS  -  2   FRAM WILDCATS BW  -  2   CHINO HILLS COMM PK #4  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31178  
SO CAL UNITED WHITE SN  -  2   PATEADORES BS  -  2   PIERCE COLLEGE 3  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31181  
SBSC WHITE SS  -  0   CORONA UNITED BE  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31184  
JUSA SELECT B-93 BLUE SE  -  1   CAMARILLO WINGS TEAM 225 BN  -  1   EASTSIDE PARK UPPER  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31187  
IRVINE UNITED RED DEVILS SS  -  3   FRYSC RANGERS BC  -  3   OAKS POLO FIELD 7  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31193  
IRVINE LASERS BLUE SS  -  0   FORCE SC B93 BW  -  1   NARBONNE #1  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31202  
WEST COAST UNITED SS  -  1   BLAST SC BD  -  3   BLAST COMPLEX 5  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31206  
CORONA FC PREDATORS BD  -  0   GLENDORA FC SE  -  7   SUNFLOWER SCHOOL #2  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31213  
MKSC TAJ BS  -  9   LBUSC BW  -  2   OAKS POLO FIELD 3  
SU NOV 14  
8:00 AM  
31217  
ARSENAL FC BE  -  2   BRM BALLERS BA  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 1  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31157  
SLAMMERS FC SS  -  0   PROTEGE BA  -  0   CHINO HILLS COMM PK #4  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31166  
UNITED FC SS  -  1   FONTANA INT. GALAXY BD  -  1   LA CANADA HS - VARSITY  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31172  
FOOTHILL STORM SE  -  4   SCYSO - APCH BC  -  3   BLAST COMPLEX 5  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31190  
VUSC BLAST SN  -  3   LAGUNA NIGUEL SC B11 BS  -  0   PELONA VISTA PARK 7  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31196  
PCSC B11 SN  -  1   SCU AMERICA BA  -  0   LANCASTER COMPLEX #8  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31199  
HG EAGLES SE  -  2   AZTEC FC BE  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 1  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31208  
CFC STAMPEDE BS  -  2   CROWN CITY UNITED BC  -  2   GOLDEN WEST COLLEGE  
SU NOV 14  
9:30 AM  
31214  
CAL LEGENDS 93 BN  -  2   CQSC WIZARDS BW  -  1   PIERCE COLLEGE 1  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31152  
NORTH IRVINE SC BS  -  0   FC BARCELONA SN  -  1   BREA OLINDA HIGH SCHOOL  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31155  
I.E. STRIKERS BD  -  0   ELSINORE VALLEY AMERICA SE  -  3   JOHN BLANCHE COMPLEX #1  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31161  
VUSC BLAST RED BA  -  0   SAMBA SN  -  1   PIERCE COLLEGE 1  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31165  
CVU PUMAS BN  -  1   LBUSC BREAKERS BW  -  0   EL RANCHO  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31170  
TUSTIN PREMIER BS  -  1   NV CRUZ AZUL SN  -  4   LANCASTER COMPLEX #7  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31176  
NITEMARES BE  -  0   NHB BLACK SS  -  2   CHINO HILLS COMM PK #4  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31179  
SAMBA BLUE BA  -  2   SO CAL UNITED WHITE SN  -  2   PIERCE COLLEGE 3  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31185  
SSV BURBANK FURY JR. BC  -  1   JUSA SELECT B-93 BLUE SE  -  2   EASTSIDE PARK UPPER  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31188  
LAGUNA BEACH SC BS  -  1   IRVINE UNITED RED DEVILS SS  -  3   OAKS POLO FIELD 7  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31194  
TIGERS BA  -  2   IRVINE LASERS BLUE SS  -  0   NARBONNE #1  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31203  
OCU VIPERS BS  -  1   WEST COAST UNITED SS  -  2   BLAST COMPLEX 5  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31207  
CALIFORNIA STARS BN  -  8   CORONA FC PREDATORS BD  -  0   SUNFLOWER SCHOOL #2  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31212  
LBUSC BW  -  1   DESERT UNITED BLACK BD  -  8   OAKS POLO FIELD 3  
SU NOV 14  
11:00 AM  
31218  
ROVERS SC SN  -  3   ARSENAL FC BE  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 1  
SU NOV 14  
11:30 AM  
31182  
PVSC RAIDERS BW  -  0   SBSC WHITE SS  -  3   OAKS POLO FIELD 2  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31158  
STAMPEDE BE  -  0   SLAMMERS FC SS  -  7   CHINO HILLS COMM PK #4  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31167  
FLYERS AUSC BC  -  1   UNITED FC SS  -  8   LA CANADA HS - VARSITY  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31173  
CVU FORCE BN  -  0   FOOTHILL STORM SE  -  5   BLAST COMPLEX 5  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31191  
APEX BN  -  0   VUSC BLAST SN  -  4   PELONA VISTA PARK 7  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31197  
SOUTH BAY GUNNERS BW  -  0   PCSC B11 SN  -  2   LANCASTER COMPLEX #8  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31200  
TEAM MEXICO BC  -  2   HG EAGLES SE  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 1  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31209  
SOUTHWEST SC SE  -  2   CFC STAMPEDE BS  -  1   GOLDEN WEST COLLEGE  
SU NOV 14  
12:30 PM  
31215  
SCU BLUE BA  -  1   CAL LEGENDS 93 BN  -  2   PIERCE COLLEGE 1  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31153  
BREA BLAZE BC  -  0   NORTH IRVINE SC BS  -  2   BREA OLINDA HIGH SCHOOL  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31156  
LB SUPREME SC EXTREME BW  -  5   I.E. STRIKERS BD  -  0   JOHN BLANCHE COMPLEX #1  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31162  
RIVERSIDE MGFM WOLFPACK BE  -  1   VUSC BLAST RED BA  -  1   PIERCE COLLEGE 1  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31163  
CANYON PSA SE  -  5   CVU PUMAS BN  -  0   EL RANCHO  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31171  
AV HEAT BA  -  5   TUSTIN PREMIER BS  -  0   LANCASTER COMPLEX #7  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31177  
FRAM WILDCATS BW  -  2   NITEMARES BE  -  1   CHINO HILLS COMM PK #4  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31180  
PATEADORES BS  -  6   SAMBA BLUE BA  -  0   PIERCE COLLEGE 3  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31186  
CAMARILLO WINGS TEAM 225 BN  -  5   SSV BURBANK FURY JR. BC  -  0   EASTSIDE PARK UPPER  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31189  
FRYSC RANGERS BC  -  2   LAGUNA BEACH SC BS  -  2   OAKS POLO FIELD 7  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31195  
FORCE SC B93 BW  -  1   TIGERS BA  -  0   NARBONNE #1  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31204  
BLAST SC BD  -  8   OCU VIPERS BS  -  0   BLAST COMPLEX 5  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31211  
DESERT UNITED BLACK BD  -  2   MKSC TAJ BS  -  2   OAKS POLO FIELD 3  
SU NOV 14  
2:00 PM  
31219  
BRM BALLERS BA  -  0   ROVERS SC SN  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 1  
SU NOV 14  
2:10 PM  
31205  
GLENDORA FC SE  -  0   CALIFORNIA STARS BN  -  2   SUNFLOWER SCHOOL #2  
SU NOV 14  
3:00 PM  
31183  
CORONA UNITED BE  -  5   PVSC RAIDERS BW  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31159  
PROTEGE BA  -  1   STAMPEDE BE  -  3   CHINO HILLS COMM PK #4  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31168  
FONTANA INT. GALAXY BD  -  2   FLYERS AUSC BC  -  2   LA CANADA HS - VARSITY  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31174  
SCYSO - APCH BC  -  1   CVU FORCE BN  -  0   BLAST COMPLEX 5  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31192  
LAGUNA NIGUEL SC B11 BS  -  1   APEX BN  -  1   PELONA VISTA PARK 7  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31198  
SCU AMERICA BA  -  10   SOUTH BAY GUNNERS BW  -  0   LANCASTER COMPLEX #8  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31201  
AZTEC FC BE  -  2   TEAM MEXICO BC  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 1  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31210  
CROWN CITY UNITED BC  -  1   SOUTHWEST SC SE  -  0   GOLDEN WEST COLLEGE  
SU NOV 14  
3:30 PM  
31216  
CQSC WIZARDS BW  -  2   SCU BLUE BA  -  0   PIERCE COLLEGE 1  
SU NOV 21  
8:00 AM  
31229  
CYPRESS CHAOS G  -  1   NV CRUZ AZUL SN  -  0   MACKAY SCHOOL  
SA DEC 4  
0: AM  
31231  
NV CRUZ AZUL SN  -  0   VUSC BLAST SN  -  1   GAME FORFEITED -HOME TEAM  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31244  
CELTIC HARPS SEW  -  4   ELSINORE VALLEY AMERICA SE  -  2   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31238  
RED TITANS FC G  -  1   SAMBA SN  -  0   EXCELSIOR HS #1  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31226  
WEST COAST WARRIORS G  -  6   FOOTHILL STORM SE  -  0   OAKS POLO FIELD 3  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31235  
IRVINE LASERS G  -  1   CANYON PSA SE  -  1   HICKS CANYON A  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31247  
SBSC BLUE SEW  -  2   FC BARCELONA SN  -  0   HYDRA FIELD  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31253  
BOLT SC B93 SEW  -  2   SASC STING BLUE SEW  -  1   BLAST COMPLEX 4  
SA DEC 4  
8:00 AM  
31250  
EAGLES SEW  -  0   CQSC FORCE BLUE SS  -  1   VALLE LINDO SCHOOL 1  
SA DEC 4  
9:30 AM  
31232  
ISC STRIKERS G  -  0   UNITED FC SS  -  0   HICKS CANYON A  
SA DEC 4  
9:30 AM  
31223  
SASC STING RED G  -  2   NHB BLACK SS  -  0   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 4  
9:30 AM  
31243  
SLAMMERS FC SS  -  0   BLAST SC BD  -  1   BLAST COMPLEX 3  
SA DEC 4  
9:30 AM  
31220  
RAMPAGE FC G  -  2   PATEADORES BS  -  0   BLAST COMPLEX 4  
SA DEC 4  
9:30 AM  
31256  
SO CAL FIRE SEW  -  0   SAN CLEMENTE UNITED SEW  -  1   GEORGE E BROWN PARK #1  
SA DEC 4  
10:30 AM  
31230  
VUSC BLAST SN  -  0   CYPRESS CHAOS G  -  0   MACKAY SCHOOL  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31245  
CALIFORNIA STARS BN  -  0   CELTIC HARPS SEW  -  5   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31239  
HG EAGLES SE  -  2   RED TITANS FC G  -  4   EXCELSIOR HS #1  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31227  
IRVINE UNITED RED DEVILS SS  -  0   WEST COAST WARRIORS G  -  2   OAKS POLO FIELD 3  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31236  
PCSC B11 SN  -  0   IRVINE LASERS G  -  4   HICKS CANYON A  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31248  
CROWN CITY UNITED BC  -  2   SBSC BLUE SEW  -  7   HYDRA FIELD  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31254  
CAL LEGENDS 93 BN  -  3   BOLT SC B93 SEW  -  0   BLAST COMPLEX 4  
SA DEC 4  
11:00 AM  
31251  
DESERT UNITED BLACK BD  -  2   EAGLES SEW  -  4   VALLE LINDO SCHOOL 1  
SA DEC 4  
12:30 PM  
31233  
FORCE SC B93 BW  -  1   ISC STRIKERS G  -  2   HICKS CANYON A  
SA DEC 4  
12:30 PM  
31224  
CAMARILLO WINGS TEAM 225 BN  -  0   SASC STING RED G  -  1   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 4  
12:30 PM  
31241  
SO CAL UNITED SEW  -  1   SLAMMERS FC SS  -  0   BLAST COMPLEX 3  
SA DEC 4  
12:30 PM  
31221  
CORONA UNITED BE  -  0   RAMPAGE FC G  -  3   BLAST COMPLEX 4  
SA DEC 4  
12:30 PM  
31257  
ROVERS SC SN  -  1   SO CAL FIRE SEW  -  2   GEORGE E BROWN PARK #1  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31246  
ELSINORE VALLEY AMERICA SE  -  7   CALIFORNIA STARS BN  -  3   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31240  
SAMBA SN  -  8   HG EAGLES SE  -  0   EXCELSIOR HS #1  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31228  
FOOTHILL STORM SE  -  0   IRVINE UNITED RED DEVILS SS  -  2   OAKS POLO FIELD 3  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31237  
CANYON PSA SE  -  0   PCSC B11 SN  -  1   HICKS CANYON A  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31249  
FC BARCELONA SN  -  6   CROWN CITY UNITED BC  -  2   HYDRA FIELD  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31255  
SASC STING BLUE SEW  -  3   CAL LEGENDS 93 BN  -  0   BLAST COMPLEX 4  
SA DEC 4  
2:00 PM  
31252  
CQSC FORCE BLUE SS  -  2   DESERT UNITED BLACK BD  -  0   VALLE LINDO SCHOOL 1  
SA DEC 4  
3:30 PM  
31234  
UNITED FC SS  -  4   FORCE SC B93 BW  -  1   HICKS CANYON A  
SA DEC 4  
3:30 PM  
31225  
NHB BLACK SS  -  1   CAMARILLO WINGS TEAM 225 BN  -  0   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 4  
3:30 PM  
31242  
BLAST SC BD  -  1   SO CAL UNITED SEW  -  3   BLAST COMPLEX 3  
SA DEC 4  
3:30 PM  
31222  
PATEADORES BS  -  2   CORONA UNITED BE  -  3   BLAST COMPLEX 4  
SA DEC 4  
3:30 PM  
31258  
SAN CLEMENTE UNITED SEW  -  2   ROVERS SC SN  -  0   GEORGE E BROWN PARK #1  
• •  SWEET 16  • •
SU DEC 5  
8:00 AM  
36040  
CYPRESS CHAOS G  -  2   CQSC FORCE BLUE SS  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU DEC 5  
9:30 AM  
36039  
WEST COAST WARRIORS G  -  4   SASC STING BLUE SEW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU DEC 5  
11:00 AM  
36037  
SASC STING RED G  -  3   SAN CLEMENTE UNITED SEW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU DEC 5  
12:30 PM  
36038  
UNITED FC SS  -  1   SBSC BLUE SEW  -  0   SAN BERNARDINO COMPLEX 9  
SU DEC 5  
2:00 PM  
36033  
CFC ITALIA III G  -  6   ISC STRIKERS G  -  0   OAKS POLO FIELD 3  
SU DEC 5  
2:00 PM  
36035  
RAMPAGE FC G  -  8   VUSC BLAST SN  -  0   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 5  
3:30 PM  
36034  
RED TITANS FC G  -  2   SO CAL UNITED SEW  -  3   OAKS POLO FIELD 3  
SU DEC 5  
3:30 PM  
36036  
IRVINE LASERS G  -  3   CELTIC HARPS SEW  -  0   OAKS POLO FIELD 5  
• •  QUARTER-FINALS  • •
SA DEC 11  
11:00 AM  
37017  
CFC ITALIA III G  -  1   SO CAL UNITED SEW  -  2   OAKS POLO FIELD 3  
SA DEC 11  
11:00 AM  
37018  
RAMPAGE FC G  -  3   IRVINE LASERS G  -  1   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 11  
12:30 PM  
37019  
SASC STING RED G  -  4   UNITED FC SS  -  0   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 11  
12:30 PM  
37020  
WEST COAST WARRIORS G  -  2   CYPRESS CHAOS G  -  0   OAKS POLO FIELD 3  
• •  SEMI-FINALS  • •
SU DEC 12  
8:00 AM  
38009  
SO CAL UNITED SEW  -  0   WEST COAST WARRIORS G  -  3   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 12  
8:00 AM  
38010  
RAMPAGE FC G  -  3   SASC STING RED G  -  2   OAKS POLO FIELD 4  
• •  CHAMPIONSHIP  • •
SU DEC 12  
1:00 PM  
39005  
WEST COAST WARRIORS G  -  1   RAMPAGE FC G  -  2   OAKS POLO FIELD 4  


    RAMPAGE FC