SCHEDULES AND SCORES - 2017
Girls 2009

POOL WINNERS IN PURPLE •  SCOREKEEPER: BERNARD TOWERS

POOL AA
FULLERTON RANGERS G09 WHI BS
COLTON AMERICA SC BE
LA PREMIER FC 2009 BW
POOL AB
EAGLES WHITE BN
FC LONG BEACH G09 BLUE BS
SANTA MONICA UTD G09 BW
POOL AC
TEAM USA BE
SOCAL ACADEMY G09 MERCADO BW
FULLERTON RANGERS G09 BLU BS
POOL AD
JUGGLE THE WORLD OLE G09 BW
IE SURF G09 RAMIREZ BE
AC BREA G09 RED BS
POOL AE
LA MIRADA FC G09 METCALF BS
SIMI VALLEY ECLIPSE BN
FC GOLDEN STATE G2009 BW
POOL AF
SANTA BARBARA SC WHITE BN
LA MIRADA FC G09 ARMAS BS
CORINTHIANS G09 BE
POOL AG
BYSC CORONA G09 BE
TUDELA FC 2009 BW
SIMI VALLEY PREMIER WHITE BN
 

DATE
TIME
GAME
HOME VISITORS FIELD
SU NOV 5  
8:00 AM  
31429  
FULLERTON RANGERS G09 WHI BS   LA PREMIER FC 2009 BW   FORD PARK SS  
SU NOV 5  
8:00 AM  
31435  
TEAM USA BE   FULLERTON RANGERS G09 BLU BS   SAN BERNARDINO 6A SS  
SU NOV 5  
8:00 AM  
31438  
JUGGLE THE WORLD OLE G09 BW   AC BREA G09 RED BS   BREA SPORTS PARK 2A SS  
SU NOV 5  
8:00 AM  
31447  
BYSC CORONA G09 BE   SIMI VALLEY PREMIER WHITE BN   SINALOA MIDDLE SCHOOL 2SS  
SU NOV 5  
9:30 AM  
31432  
EAGLES WHITE BN   SANTA MONICA UTD G09 BW   FORD PARK SS  
SU NOV 5  
10:00 AM  
31441  
LA MIRADA FC G09 METCALF BS   FC GOLDEN STATE G2009 BW   BEHRINGER NORTH 2 SS  
SU NOV 5  
11:00 AM  
31430  
LA PREMIER FC 2009 BW   COLTON AMERICA SC BE   FORD PARK SS  
SU NOV 5  
11:00 AM  
31436  
FULLERTON RANGERS G09 BLU BS   SOCAL ACADEMY G09 MERCADO BW   SAN BERNARDINO 6A SS  
SU NOV 5  
11:00 AM  
31439  
AC BREA G09 RED BS   IE SURF G09 RAMIREZ BE   BREA SPORTS PARK 2A SS  
SU NOV 5  
11:00 AM  
31449  
TUDELA FC 2009 BW   BYSC CORONA G09 BE   SINALOA MIDDLE SCHOOL 2SS  
SU NOV 5  
11:15 AM  
31445  
CORINTHIANS G09 BE   LA MIRADA FC G09 ARMAS BS   BEHRINGER NORTH 2 SS  
SU NOV 5  
12:30 PM  
31433  
SANTA MONICA UTD G09 BW   FC LONG BEACH G09 BLUE BS   FORD PARK SS  
SU NOV 5  
12:30 PM  
31442  
FC GOLDEN STATE G2009 BW   SIMI VALLEY ECLIPSE BN   BEHRINGER NORTH 2 SS  
SU NOV 5  
1:45 PM  
31444  
SANTA BARBARA SC WHITE BN   CORINTHIANS G09 BE   BEHRINGER NORTH 2 SS  
SU NOV 5  
2:00 PM  
31448  
SIMI VALLEY PREMIER WHITE BN   TUDELA FC 2009 BW   SINALOA MIDDLE SCHOOL 2SS  
SU NOV 5  
2:00 PM  
31431  
COLTON AMERICA SC BE   FULLERTON RANGERS G09 WHI BS   FORD PARK SS  
SU NOV 5  
2:00 PM  
31437  
SOCAL ACADEMY G09 MERCADO BW   TEAM USA BE   SAN BERNARDINO 6A SS  
SU NOV 5  
2:00 PM  
31440  
IE SURF G09 RAMIREZ BE   JUGGLE THE WORLD OLE G09 BW   BREA SPORTS PARK 2A SS  
SU NOV 5  
3:00 PM  
31443  
SIMI VALLEY ECLIPSE BN   LA MIRADA FC G09 METCALF BS   BEHRINGER NORTH 2 SS  
SU NOV 5  
3:30 PM  
31434  
FC LONG BEACH G09 BLUE BS   EAGLES WHITE BN   FORD PARK SS  
SU NOV 5  
4:15 PM  
31446  
LA MIRADA FC G09 ARMAS BS   SANTA BARBARA SC WHITE BN   BEHRINGER NORTH 2 SS  
• •  QUARTER-FINALS  • •
SU DEC 3  
8:00 AM  
37005  
EAGLES BW   WINNER POOL AG   IE SURF SPORTS COMPLX10SS  
SU DEC 3  
9:30 AM  
37006  
WINNER POOL AC   WINNER POOL AD   IE SURF SPORTS COMPLX10SS  
SU DEC 3  
11:00 AM  
37083  
WINNER POOL AA   WINNER POOL AF   IE SURF SPORTS COMPLX10SS  
SU DEC 3  
12:30 PM  
37086  
WINNER POOL AB   WINNER POOL AE   IE SURF SPORTS COMPLX10SS  
• •  SEMI-FINALS  • •
SU DEC 3  
1:00 PM  
38039  
WINNER GAME 37005   WINNER GAME 37006   IE SURF SPORTS COMPLX10SS  
SU DEC 3  
2:30 PM  
38040  
WINNER GAME 37083   WINNER GAME 37086   IE SURF SPORTS COMPLX10SS  
• •  CHAMPIONSHIP  • •
SA DEC 9  
9:30 AM  
39020  
WINNER GAME 38039   WINNER GAME 38040   SAN BERNARDINO 6A SS  


  CHAMPION