COAST SOCCER LEAGUE 2013

IE SURF SPORTS COMPLX 7SS

UPDATED ON DECEMBER 21, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 7, 2013   Saturday
 2:15 PM   12242 IE SURF G03 PARK  4   YASC SPARTANS FC G03  3   GIRLS U10 BRONZE EAST
SEPTEMBER 28, 2013   Saturday
 8:00 AM   10640 IE SURF B04 URBANO  4   FONTANA FC B04  2   BOYS U09 BRONZE DELTA
 9:10 AM   12234 IE SURF G03 PARK  7   MILAN BLACK  1   GIRLS U10 BRONZE EAST
10:20 AM   11618 IE SURF B03 HURLEY  9   HD REAL MADRID PREMIER  1   BOYS U10 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 29, 2013   Sunday
 8:00 AM   11628 IE SURF B03 HURLEY  8   RIALTO FIRE SC  1   BOYS U10 BRONZE DELTA
OCTOBER 12, 2013   Saturday
 1:00 PM   11625 IE SURF B03 HURLEY  1   RIVERSIDE FC BLUE  3   BOYS U10 BRONZE DELTA
 2:15 PM   12241 IE SURF G03 PARK  3   OLIMPUS FC-TEAM USA  1   GIRLS U10 BRONZE EAST
OCTOBER 13, 2013   Sunday
 8:00 AM   10656 IE SURF B04 URBANO  2   MANCHESTER UNITED B04SFC  2   BOYS U09 BRONZE DELTA
OCTOBER 19, 2013   Saturday
 8:00 AM   12271 IE SURF G03 PARK  2   BYSC CORONA UNITED G03  1   GIRLS U10 BRONZE EAST
 9:10 AM   11655 IE SURF B03 HURLEY  2   MILAN RED  3   BOYS U10 BRONZE DELTA
10:25 AM   10661 IE SURF B04 URBANO  3   HD REAL MADRID PREMIER  0   BOYS U09 BRONZE DELTA
OCTOBER 26, 2013   Saturday
 8:00 AM   12256 IE SURF G03 PARK  5   CELTIC HOOPS  0   GIRLS U10 BRONZE EAST
 9:10 AM   10665 IE SURF B04 URBANO  3   RIALTO FIRE B04  1   BOYS U09 BRONZE DELTA
10:20 AM   11640 IE SURF B03 HURLEY  3   YASC SPARTANS FC  4   BOYS U10 BRONZE DELTA
NOVEMBER 9, 2013   Saturday
 3:45 PM   10670 IE SURF B04 URBANO  7   APPLE VALLEY STORM SC  1   BOYS U09 BRONZE DELTA
NOVEMBER 10, 2013   Sunday
 8:00 AM   30019 IE SURF B04 URBANO  5   NHB BLACK  3   BOYS U09 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30001 IUSC ESCUELA BRASIL  8   INTER-AMERICA CA VELOCITY  3   BOYS U09 LEAGUE CUP
11:00 AM   30020 NHB BLACK  2   CAL STARS RESEDA UNITED  2   BOYS U09 LEAGUE CUP
12:30 PM   30002 INTER-AMERICA CA VELOCITY  0   HOLLYWOOD FC BLACK  0   BOYS U09 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30021 CAL STARS RESEDA UNITED  1   IE SURF B04 URBANO  5   BOYS U09 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30003 HOLLYWOOD FC BLACK  1   IUSC ESCUELA BRASIL  7   BOYS U09 LEAGUE CUP
NOVEMBER 16, 2013   Saturday
 8:00 AM   12268 IE SURF G03 PARK  3   FREEDOM FC G03 BLUE  1   GIRLS U10 BRONZE EAST
 9:10 AM   11652 IE SURF B03 HURLEY  2   IUSC BRASIL RICK  3   BOYS U10 BRONZE DELTA
NOVEMBER 17, 2013   Sunday
 8:00 AM   30136 VNSO DYNAMITE  5   NEWCASTLE UNITED FC  0   GIRLS U09 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30101 SHERMAN OAKS EXTREME SC  0   AC BREA B05  3   BOYS U08 LEAGUE CUP
11:00 AM   30137 NEWCASTLE UNITED FC  0   FC LONG BEACH BLUE  3   GIRLS U09 LEAGUE CUP
12:30 PM   30100 OXNARD UNITED SC  7   SHERMAN OAKS EXTREME SC  0   BOYS U08 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30138 FC LONG BEACH BLUE  0   VNSO DYNAMITE  3   GIRLS U09 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30102 AC BREA B05  2   OXNARD UNITED SC  5   BOYS U08 LEAGUE CUP
NOVEMBER 23, 2013   Saturday
 8:00 AM   10650 IE SURF B04 URBANO  8   MILAN BLACK  0   BOYS U09 BRONZE DELTA
 9:15 AM   11103 BYSC CORONA UNITED G04  3   LA PREMIER FC MTS  0   GIRLS U09 BRONZE EAST
10:30 AM   12260 BYSC CORONA UNITED G03  0   CELTIC HOOPS  3   GIRLS U10 BRONZE EAST
11:40 AM   11716 BYSC CORONA UNITED B03WHT  0   MILAN WHITE  3   BOYS U10 BRONZE EAST
12:50 PM   11429 BYSC CORONA UNITED B03  7   MANCHESTER UNITED RED  0   BOYS U10 SILVER SOUTH
 2:00 PM   10460 CORINTHIANS SC B04  0   CHIVAS POMONA  1   BOYS U09 SILVER SOUTH
 3:10 PM   10461 CORINTHIANS SC B04 BLACK  2   SANTA ANA DSP PUMAS LA  3   BOYS U09 SILVER SOUTH
NOVEMBER 24, 2013   Sunday
 8:00 AM   36035 EAGLES  6   SANTA MONICA UTD G03  0   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 9:15 AM   36037 OLIMPUS FC-TEAM USA  4   NHB BLACK  5   GIRLS U10 LEAGUE CUP
10:30 AM   36039 AC BREA G03  2   IE SURF G03 PARK  1   GIRLS U10 LEAGUE CUP
11:45 AM   36033 FULLERTON RANGERS WHITE  7   EAGLES WHITE  0   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 2:00 PM   37019 NHB BLACK  1   IRVINE PREMIER SC G03  2   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 3:30 PM   37017 FULLERTON RANGERS WHITE  3   FC MAN UNITED G03 RED  0   GIRLS U10 LEAGUE CUP

The Best Keep Coming Back