COAST SOCCER LEAGUE 2013

IE SURF SPORTS COMPLX 1

UPDATED ON DECEMBER 21, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 7, 2013   Saturday
 8:00 AM   14334 IE SURF B01 THOMAS  0   APPLE VALLEY STORM SC  6   BOYS U12 BRONZE DELTA
 9:30 AM   13645 IE SURF G02 PETERS  9   DESERT ELITE NATIVES 02  0   GIRLS U11 BRONZE EAST
11:00 AM   14782 IE SURF G01 GRAFF  2   CELTIC HARPS  1   GIRLS U12 SILVER EAST
12:30 PM   15412 IE SURF B00 DANIEL  1   ANAHEIM FC B00  4   BOYS U13 SILVER ELITE SOUTH
 2:05 PM   14341 TFA BARCELONA RED (III)  0   HD REAL MADRID PREMIER  3   BOYS U12 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 8, 2013   Sunday
 8:00 AM   12475 IE SURF B02 LOPEZ  1   APPLE VALLEY STORM SC  1   BOYS U11 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   14323 IE SURF B01 THOMAS  2   HD REAL MADRID PREMIER  2   BOYS U12 BRONZE DELTA
11:00 AM   12971 IE SURF B02 BUDD  0   CLAREMONT STARS 1754  6   BOYS U11 BRONZE DELTA
12:30 PM   15358 IE SURF B00 MOSAQUITES  2   AC BREA B00  1   BOYS U13 GOLD
 2:15 PM   19493 IE SURF G98 SANCHEZ  1   BYSC CORONA UNITED G98  3   GIRLS U15 PREMIER
SEPTEMBER 15, 2013   Sunday
 8:00 AM   13646 IE SURF G02 MARK  0   IE SURF G02 PETERS  2   GIRLS U11 BRONZE EAST
 9:30 AM   13363 IE SURF G02 CLARKE  0   CELTIC ACADEMY G02  1   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
11:00 AM   17970 TFA BARCELONA (III)  2   FULLERTON RANGERS WHITE  1   GIRLS U14 GOLD
12:45 PM   14771 IE SURF G01 GRAFF  5   RIALTO FIRE SC  0   GIRLS U12 SILVER EAST
 2:15 PM   14790 IE SURF G01 VIGIL  4   YASC SPARTANS G01  1   GIRLS U12 SILVER EAST
 3:45 PM   14345 IE SURF B01 THOMAS  1   TFA BARCELONA RED (III)  1   BOYS U12 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 21, 2013   Saturday
 8:00 AM   12978 IE SURF B02 BUDD  2   RIALTO FIRE  3   BOYS U11 BRONZE DELTA
 9:30 AM   13647 IE SURF G02 PETERS  2   HD REAL MADRID PREMIER  1   GIRLS U11 BRONZE EAST
11:00 AM   16798 IE SURF G00 SANCHEZ  1   DESERT UNITED G00  3   GIRLS U13 BRONZE EAST
12:35 PM   15404 IE SURF B00 DANIEL  0   FC DEPORTIVO PANTERAS  2   BOYS U13 SILVER ELITE SOUTH
 2:10 PM   12477 IE SURF B02 LOPEZ  3   OLIMPIA SC 02  2   BOYS U11 SILVER ELITE SOUTH
 3:40 PM   13649 IE SURF G02 MARK  0   DESERT ELITE NATIVES 02  0   GIRLS U11 BRONZE EAST
SEPTEMBER 22, 2013   Sunday
 9:00 AM   13629 IE SURF G02 PETERS  4   WESTFIELD SC-BLACK  2   GIRLS U11 BRONZE EAST
10:30 AM   13370 IE SURF G02 CLARKE  4   FC GOLDEN STATE BLACK  1   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
 NOON   17933 IE SURF G99 SMALL  1   TUSTIN UNITED RED  0   GIRLS U14 PREMIER
SEPTEMBER 28, 2013   Saturday
 8:00 AM   13652 IE SURF G02 MARK  0   HD REAL MADRID PREMIER  3   GIRLS U11 BRONZE EAST
 9:30 AM   16800 IE SURF G00 SANCHEZ  2   CYSASL INDIO FC  0   GIRLS U13 BRONZE EAST
11:05 AM   15414 IE SURF B00 DANIEL  1   TFA BARCELONA GOLD  2   BOYS U13 SILVER ELITE SOUTH
12:40 PM   15379 IE SURF B00 MOSAQUITES  0   EMPIRE SC ORANGE  0   BOYS U13 GOLD
 2:15 PM   14331 IE SURF B01 THOMAS  0   FONTANA FC B12  4   BOYS U12 BRONZE DELTA
 3:45 PM   14796 IE SURF G01 VIGIL  2   HD REAL MADRID PREMIER  0   GIRLS U12 SILVER EAST
OCTOBER 6, 2013   Sunday
11:00 AM   15388 IE SURF B00 MOSAQUITES  1   FULLERTON RANGERS WHITE  3   BOYS U13 GOLD
12:35 PM   16802 IE SURF G00 SANCHEZ  3   CORINTHIANS SC G00  0   GIRLS U13 BRONZE EAST
 2:10 PM   21363 IE SURF G97 BATTISTA  3   UNITED PREMIER SOUTH  0   GIRLS U16 BRONZE EAST
OCTOBER 12, 2013   Saturday
 8:00 AM   12485 IE SURF B02 LOPEZ  6   MILAN RED  2   BOYS U11 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   12994 IE SURF B02 BUDD  1   MILAN GOLD  7   BOYS U11 BRONZE DELTA
11:00 AM   20061 IE SURF G98 ZAKHIR  12   WESTFIELD SC BLUE  0   GIRLS U15 BRONZE EAST
OCTOBER 13, 2013   Sunday
 8:00 AM   13670 IE SURF G02 MARK  0   HDYSL FC G02  5   GIRLS U11 BRONZE EAST
 9:30 AM   13386 IE SURF G02 CLARKE  1   CFC UNITED  0   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
11:00 AM   14814 IE SURF G01 VIGIL  2   IE SURF G01 GRAFF  0   GIRLS U12 SILVER EAST
OCTOBER 19, 2013   Saturday
 8:00 AM   13674 IE SURF G02 PETERS  0   IE SURF G02 MARK  1   GIRLS U11 BRONZE EAST
 9:30 AM   12503 APPLE VALLEY STORM SC  1   IE SURF B02 LOPEZ  4   BOYS U11 SILVER ELITE SOUTH
11:00 AM   16825 IE SURF G00 SANCHEZ  4   DESERT ELITE NATIVES  0   GIRLS U13 BRONZE EAST
12:35 PM   15441 IE SURF B00 DANIEL  1   IRVINE PREMIER SC B00  2   BOYS U13 SILVER ELITE SOUTH
 2:10 PM   13865 TFA BARCELONA (III)  2   FC GOLDEN STATE  1   BOYS U12 GOLD
 3:35 PM   14367 IE SURF B01 THOMAS  1   FREEDOM FC B01 BLUE  1   BOYS U12 BRONZE DELTA
OCTOBER 20, 2013   Sunday
 8:00 AM   13003 IE SURF B02 BUDD  1   TITANS FC  0   BOYS U11 BRONZE DELTA
 9:30 AM   14821 IE SURF G01 VIGIL  1   HD REAL MADRID PREMIER  1   GIRLS U12 SILVER EAST
11:00 AM   15426 IE SURF B00 DANIEL  2   HEMET JUVENTUS FC  2   BOYS U13 SILVER ELITE SOUTH
12:35 PM   13395 IE SURF G02 CLARKE  2   FULLERTON RANGERS WHITE  2   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
 2:05 PM   15394 IE SURF B00 MOSAQUITES  4   IUSC BRASIL ROJAS  1   BOYS U13 GOLD
 3:30 PM   31179 EL SEGUNDO GUNNERS G95RED  1   HD REAL MADRID PREMIER  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
OCTOBER 26, 2013   Saturday
 8:00 AM   14806 IE SURF G01 VIGIL  2   RIALTO FIRE SC  0   GIRLS U12 SILVER EAST
 9:30 AM   14358 IE SURF B01 THOMAS  2   APPLE VALLEY STORM SC  2   BOYS U12 BRONZE DELTA
11:00 AM   13681 IE SURF G02 MARK  0   YASC SPARTANS FC G02  6   GIRLS U11 BRONZE EAST
12:30 PM   13985 TFA BARCELONA BLUE (III)  0   IUSC BRASIL 2528  5   BOYS U12 SILVER ELITE SOUTH
 2:00 PM   16827 IE SURF G00 SANCHEZ  3   RIALTO FIRE G00  1   GIRLS U13 BRONZE EAST
 3:35 PM   21374 IE SURF G97 BATTISTA  1   HD REAL MADRID PREMIER  1   GIRLS U16 BRONZE EAST
OCTOBER 27, 2013   Sunday
 8:00 AM   30920 WCS ACADEMY LADY FALCONS  2   IE SURF G97 BATTISTA  0   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30858 FC HASENTAL B97 ORANGE  1   IE SURF B97 BUDD  4   BOYS U16 LEAGUE CUP
11:00 AM   30919 NITEMARES SC UNITED 97  3   WCS ACADEMY LADY FALCONS  1   GIRLS U16 LEAGUE CUP
12:30 PM   30857 COASTAL VALLEY REBELS 97  2   FC HASENTAL B97 ORANGE  3   BOYS U16 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30921 IE SURF G97 BATTISTA  1   NITEMARES SC UNITED 97  3   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30856 IE SURF B97 BUDD  8   COASTAL VALLEY REBELS 97  1   BOYS U16 LEAGUE CUP
NOVEMBER 2, 2013   Saturday
 8:00 AM   30310 SANTA MONICA UTD B02 BLUE  5   WEST COAST ELITE FC  3   BOYS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30313 WESTFIELD SC B2003  4   SAN CLEMENTE UNITED  2   BOYS U11 LEAGUE CUP
11:00 AM   30311 WEST COAST ELITE FC  0   SANTA ANA FC B11  6   BOYS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   30314 SAN CLEMENTE UNITED  2   NEWCASTLE UNITED FC B11  1   BOYS U11 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30312 SANTA ANA FC B11  1   SANTA MONICA UTD B02 BLUE  4   BOYS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30315 NEWCASTLE UNITED FC B11  3   WESTFIELD SC B2003  4   BOYS U11 LEAGUE CUP
NOVEMBER 3, 2013   Sunday
 8:00 AM   31423 CROWN CITY UNITED G11  2   IE SURF G02 MARK  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31399 IE SURF G02 PETERS  1   HACIENDA WOLVES  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
11:00 AM   31424 IE SURF G02 MARK  0   NHB FC  5   GIRLS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   31400 HACIENDA WOLVES  0   AVSC AMBUSH G02  1   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31425 NHB FC  2   CROWN CITY UNITED G11  2   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31401 AVSC AMBUSH G02  2   IE SURF G02 PETERS  2   GIRLS U11 LEAGUE CUP
NOVEMBER 9, 2013   Saturday
 8:00 AM   14354 IE SURF B01 THOMAS  2   HD REAL MADRID PREMIER  4   BOYS U12 BRONZE DELTA
 9:30 AM   13400 IE SURF G02 CLARKE  0   BYSC CORONA UNITED G02  2   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
11:00 AM   13008 IE SURF B02 BUDD  1   RIVERSIDE MGFM ATTACK  4   BOYS U11 BRONZE DELTA
12:30 PM   13663 IE SURF G02 PETERS  3   RIVERSIDE MGFM FIRE  0   GIRLS U11 BRONZE EAST
 2:00 PM   21378 IE SURF G97 BATTISTA  5   MILAN RED  1   GIRLS U16 BRONZE EAST
NOVEMBER 10, 2013   Sunday
 8:00 AM   31381 SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  0   SOUTH LA UNITED ACADEMY  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31384 HG EAGLES  1   ELITE FC - STRIKERS  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   31382 SOUTH LA UNITED ACADEMY  2   YASC SPARTANS G01  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
12:30 PM   31385 ELITE FC - STRIKERS  0   FC GOLDEN STATE BLACK  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31383 YASC SPARTANS G01  1   SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  1   GIRLS U12 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31386 FC GOLDEN STATE BLACK  3   HG EAGLES  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 16, 2013   Saturday
 8:00 AM   14808 IE SURF G01 GRAFF  0   IE SURF G01 VIGIL  1   GIRLS U12 SILVER EAST
 9:30 AM   15438 IE SURF B00 DANIEL  3   MILAN RED  1   BOYS U13 SILVER ELITE SOUTH
11:05 AM   16829 IE SURF G00 SANCHEZ  7   NOMADS WHITE U13  1   GIRLS U13 BRONZE EAST
12:40 PM   13659 IE SURF G02 MARK  0   WESTFIELD SC-BLACK  3   GIRLS U11 BRONZE EAST
 2:10 PM   13402 IE SURF G02 CLARKE  1   LA PREMIER FC  2   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
 3:40 PM   13010 IE SURF B02 BUDD  1   NEWCASTLE UNITED FC B11  1   BOYS U11 BRONZE DELTA
 5:10 PM   14360 IE SURF B01 THOMAS  2   FREEDOM FC B01 BLUE  4   BOYS U12 BRONZE DELTA
NOVEMBER 17, 2013   Sunday
 8:00 AM   31441 IE SURF G02 CLARKE  6   HD REAL MADRID PREMIER  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30481 RIVERSIDE FC GOLD  1   LA PREMIER FC SC  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   31442 HD REAL MADRID PREMIER  0   MILAN BLACK  6   GIRLS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   30482 LA PREMIER FC SC  2   HOLLYWOOD FC BLACK  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31443 MILAN BLACK  0   IE SURF G02 CLARKE  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30483 HOLLYWOOD FC BLACK  3   RIVERSIDE FC GOLD  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 23, 2013   Saturday
 8:00 AM   14809 IE SURF G01 GRAFF  0   HD REAL MADRID PREMIER  1   GIRLS U12 SILVER EAST
 9:30 AM   12988 IE SURF B02 BUDD  2   MILAN WHITE  3   BOYS U11 BRONZE DELTA
11:00 AM   13665 IE SURF G02 MARK  0   RIVERSIDE MGFM FIRE  0   GIRLS U11 BRONZE EAST
12:30 PM   13380 IE SURF G02 CLARKE  0   EAGLES  3   GIRLS U11 SILVER ELITE SOUTH
 2:00 PM   12500 IE SURF B02 LOPEZ  2   CORINTHIANS SC B02  0   BOYS U11 SILVER ELITE SOUTH
 3:30 PM   14365 FONTANA FC B12  3   IE SURF B01 THOMAS  5   BOYS U12 BRONZE DELTA
NOVEMBER 24, 2013   Sunday
 8:00 AM   36055 CFC UNITED  2   EAGLES WHITE  1   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   36053 LA PREMIER FC  1   IE SURF G02 CLARKE  2   GIRLS U11 LEAGUE CUP
11:00 AM   36051 BYSC CORONA UNITED G02  2   OC PREMIER ORANGE  1   GIRLS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   36049 EAGLES  3   LA PREMIER FC MTS  1   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 2:00 PM   37028 CFC UNITED  0   FULLERTON RANGERS WHITE  5   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   37025 EAGLES  2   FC GOLDEN STATE BLACK  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP

The Best Keep Coming Back