COAST SOCCER LEAGUE 2013

LANCASTER COMPLEX 01 SS

UPDATED ON DECEMBER 21, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 7, 2013   Saturday
 9:00 AM   11794 AVFC BLACK  2   FC GOLDEN STATE BLACK  1   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11346 AVFC  2   WEST COVINA SHFC BU10  0   BOYS U10 SILVER NORTH
11:30 AM   12126 BAKERSFIELD LEGACY  3   SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  2   GIRLS U10 BRONZE ALPHA
SEPTEMBER 14, 2013   Saturday
 9:00 AM   11779 AVFC PUMAS  2   AVFC RED DEVILS  2   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   12115 BAKERSFIELD LEGACY  3   CVU WHITE G03  0   GIRLS U10 BRONZE ALPHA
SEPTEMBER 15, 2013   Sunday
 9:00 AM   11795 AVFC BLACK  3   N.V.S.C. BU-10 BREAKAWAY  3   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11803 BAKERSFIELD HEAT  7   I.S. ANAHUAK ACADEMY  0   BOYS U10 BRONZE NORTH
SEPTEMBER 21, 2013   Saturday
 9:00 AM   11780 AVFC RED DEVILS  3   AVFC BLACK  3   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11791 AVFC PUMAS  0   I.S. ANAHUAK ACADEMY  2   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:30 AM   11801 BAKERSFIELD HEAT  6   FC GOLDEN STATE BLACK  1   BOYS U10 BRONZE NORTH
SEPTEMBER 28, 2013   Saturday
 9:00 AM   11786 AVFC BLACK  1   AVFC PUMAS  1   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11338 AVFC  0   FC GOLDEN STATE DOWNEY  3   BOYS U10 SILVER NORTH
11:30 AM   11802 BAKERSFIELD HEAT  5   N.V.S.C. BU-10 BREAKAWAY  2   BOYS U10 BRONZE NORTH
SEPTEMBER 29, 2013   Sunday
11:30 AM   11782 AVFC RED DEVILS  2   BAKERSFIELD HEAT  6   BOYS U10 BRONZE NORTH
12:45 PM   12123 BAKERSFIELD LEGACY  4   CVU BLUE G03  0   GIRLS U10 BRONZE ALPHA
OCTOBER 5, 2013   Saturday
11:00 AM   11788 BAKERSFIELD HEAT  3   AVFC PUMAS  1   BOYS U10 BRONZE NORTH
OCTOBER 12, 2013   Saturday
 9:00 AM   11789 AVFC PUMAS  4   FC GOLDEN STATE BLACK  4   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11793 AVFC BLACK  1   BAKERSFIELD HEAT  7   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:30 AM   11345 AVFC  4   EAGLES  8   BOYS U10 SILVER NORTH
12:45 PM   12125 BAKERSFIELD LEGACY  2   BARCELONA CALIFORNIA  1   GIRLS U10 BRONZE ALPHA
 2:00 PM   11784 AVFC RED DEVILS  2   N.V.S.C. BU-10 BREAKAWAY  3   BOYS U10 BRONZE NORTH
OCTOBER 13, 2013   Sunday
10:00 AM   11818 AVFC PUMAS  4   N.V.S.C. BU-10 BREAKAWAY  3   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:15 AM   11813 AVFC RED DEVILS  2   I.S. ANAHUAK ACADEMY  1   BOYS U10 BRONZE NORTH
OCTOBER 19, 2013   Saturday
10:15 AM   11807 AVFC RED DEVILS  3   AVFC PUMAS  2   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:30 AM   11831 BAKERSFIELD HEAT  4   I.S. ANAHUAK ACADEMY  4   BOYS U10 BRONZE NORTH
12:45 PM   11375 AVFC  2   FC GOLDEN STATE GOLD  2   BOYS U10 SILVER NORTH
OCTOBER 26, 2013   Saturday
 9:00 AM   11808 AVFC BLACK  3   AVFC RED DEVILS  5   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11360 AVFC  4   SANTA MONICA UTD B03 BLUE  3   BOYS U10 SILVER NORTH
NOVEMBER 2, 2013   Saturday
10:15 AM   11814 AVFC PUMAS  5   AVFC BLACK  1   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:30 AM   12150 BAKERSFIELD LEGACY  3   EAGLES WHITE  6   GIRLS U10 BRONZE ALPHA
NOVEMBER 9, 2013   Saturday
 9:45 AM   11824 AVFC BLACK  2   I.S. ANAHUAK ACADEMY  9   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:00 AM   11810 BAKERSFIELD HEAT  4   AVFC RED DEVILS  0   BOYS U10 BRONZE NORTH
NOVEMBER 10, 2013   Sunday
 8:30 AM   30230 AVFC BLACK  2   AVFC  3   BOYS U10 LEAGUE CUP
10:00 AM   30226 OXNARD UNITED SC BLACK  2   BAKERSFIELD HEAT  6   BOYS U10 LEAGUE CUP
11:15 AM   30229 XPLOSION SC  5   AVFC BLACK  0   BOYS U10 LEAGUE CUP
12:30 PM   30227 BAKERSFIELD HEAT  5   HG EAGLES SC 9789  2   BOYS U10 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30231 AVFC  2   XPLOSION SC  3   BOYS U10 LEAGUE CUP
 3:15 PM   30228 HG EAGLES SC 9789  3   OXNARD UNITED SC BLACK  3   BOYS U10 LEAGUE CUP
NOVEMBER 16, 2013   Saturday
 9:00 AM   11811 AVFC RED DEVILS  2   FC GOLDEN STATE BLACK  2   BOYS U10 BRONZE NORTH
10:15 AM   11816 AVFC PUMAS  2   BAKERSFIELD HEAT  2   BOYS U10 BRONZE NORTH
11:30 AM   12152 BAKERSFIELD LEGACY  1   OXNARD UNITED SC  0   GIRLS U10 BRONZE ALPHA
12:45 PM   11372 AVFC  3   LA PREMIER FC  2   BOYS U10 SILVER NORTH

The Best Keep Coming Back