COAST SOCCER LEAGUE 2013

SAN BERNARDINO COMPLEX 17

UPDATED ON DECEMBER 21, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
OCTOBER 19, 2013   Saturday
 8:00 AM   30568 AC BREA B99  4   LA MISIONEROS  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30571 COLTON AMERICA - ROBERTS  3   CYPRESS FC WHITE  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   30569 LA MISIONEROS  0   WOLFPACK  6   BOYS U14 LEAGUE CUP
12:30 PM   30572 CYPRESS FC WHITE  1   VALLEY UNITED B99 DURAND  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30570 WOLFPACK  2   AC BREA B99  3   BOYS U14 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30573 VALLEY UNITED B99 DURAND  1   COLTON AMERICA - ROBERTS  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
OCTOBER 20, 2013   Sunday
 8:00 AM   31174 CUSC 95  7   EL SEGUNDO GUNNERS GU19  1   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31171 OXNARD UNITED SC BLUE  4   BALDWIN PARK UNITED GU19  1   GIRLS U19 LEAGUE CUP
11:00 AM   31175 EL SEGUNDO GUNNERS GU19  3   RIALTO FIRE SC  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
12:30 PM   31172 BALDWIN PARK UNITED GU19  1   FC DEPORTIVO NORWALK  1   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31176 RIALTO FIRE SC  1   CUSC 95  6   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31173 FC DEPORTIVO NORWALK  0   OXNARD UNITED SC BLUE  7   GIRLS U19 LEAGUE CUP
OCTOBER 26, 2013   Saturday
 8:00 AM   12505 OLIMPIA SC 02  0   IE SURF B02 LOPEZ  7   BOYS U11 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   16496 OLIMPIA SC 00 ORANGE  3   HEMET JUVENTUS FC  2   GIRLS U13 SILVER EAST
11:15 AM   17037 OLIMPIA SC 99  3   FC GOLDEN STATE PLATINUM  2   BOYS U14 PREMIER
 1:00 PM   15086 TITANS FC  0   COACHELLA VALLEY STRIKERS  6   GIRLS U12 BRONZE EAST
OCTOBER 27, 2013   Sunday
 8:00 AM   30910 OXNARD UNITED SC  4   CA PREMIER CAPO FC BLUE  0   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30913 OC PREMIER BLACK  2   VALLEY UNITED - SLINEY  0   GIRLS U16 LEAGUE CUP
11:00 AM   30911 CA PREMIER CAPO FC BLUE  0   GRANADA UNITED ACADEMY  3   GIRLS U16 LEAGUE CUP
12:30 PM   30914 VALLEY UNITED - SLINEY  1   FOOTHILL STORM SC  3   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30912 GRANADA UNITED ACADEMY  1   OXNARD UNITED SC  0   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30915 FOOTHILL STORM SC  2   OC PREMIER BLACK  2   GIRLS U16 LEAGUE CUP
NOVEMBER 2, 2013   Saturday
 8:00 AM   31465 OC PREMIER WHITE  1   FREEDOM FC  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31474 LA ESPERANZA V.C.S.F.  2   LA MISIONEROS  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   31466 FREEDOM FC  2   COACHELLA VALLEY TITANS  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   31475 LA MISIONEROS  1   UIFC NORWALK UNITED  5   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31467 COACHELLA VALLEY TITANS  2   OC PREMIER WHITE  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31476 UIFC NORWALK UNITED  0   LA ESPERANZA V.C.S.F.  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 3, 2013   Sunday
 8:00 AM   31410 HD REAL MADRID PREMIER  1   SAN CLEMENTE UNITED  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31336 COACHELLA VALLEY STRIKERS  2   CYPRESS FC BLUE  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   31409 VC FUSION YSA  2   HD REAL MADRID PREMIER  2   GIRLS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   31337 CYPRESS FC BLUE  0   FOOTHILL STORM  3   GIRLS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31408 SAN CLEMENTE UNITED  1   VC FUSION YSA  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31338 FOOTHILL STORM  1   COACHELLA VALLEY STRIKERS  1   GIRLS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 9, 2013   Saturday
 8:00 AM   17650 NEWCASTLE UNITED FC B14  3   LA MISIONEROS  6   BOYS U14 BRONZE EAST
 9:45 AM   12599 OLIMPIA SC 02  1   FULLRTON RANGERS B02 BLUE  1   BOYS U11 SILVER EAST
11:30 AM   19720 OLIMPIA SC 98  3   XOLOS USA GU15 BELL  5   GIRLS U15 SILVER EAST
 1:15 PM   18647 OLIMPIA SC 98  3   SOUTH LA UNITED ACADEMY  0   BOYS U15 GOLD
 3:00 PM   17039 OLIMPIA SC 99  2   OXNARD PAL  1   BOYS U14 PREMIER
NOVEMBER 10, 2013   Sunday
 8:00 AM   31309 RIVERSIDE FC FIRE  1   FC GOLDEN STATE WEST  2   GIRLS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30361 DOWNEY FC TITANS  6   NITEMARES CEFOMM  1   BOYS U11 LEAGUE CUP
11:00 AM   31310 FC GOLDEN STATE WEST  2   PCSC G00 BLUE  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   30362 NITEMARES CEFOMM  4   MANCHESTER UNITED RED  3   BOYS U11 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31311 PCSC G00 BLUE  2   RIVERSIDE FC FIRE  2   GIRLS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30363 MANCHESTER UNITED RED  2   DOWNEY FC TITANS  9   BOYS U11 LEAGUE CUP
NOVEMBER 16, 2013   Saturday
 8:00 AM   36155 SANTA MONICA UTD B95  1   FC GOLDEN STATE WHITE  2   BOYS U19 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36156 SIMI VALLEY ECLIPSE  2   CUSC 95 BLUE  1   BOYS U19 LEAGUE CUP
11:30 AM   36165 RIVERSIDE MGFM IMPACT  0   OXNARD WAVE #6608  1   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 1:15 PM   36159 OXNARD WAVE BLUE  2   UIFC DELFINES LA  3   BOYS U19 LEAGUE CUP
 3:00 PM   36160 OXNARD AC BLUE  1   RIVERSIDE FC BLUE  0   BOYS U19 LEAGUE CUP
NOVEMBER 17, 2013   Sunday
 8:00 AM   31528 OXNARD PAL AC  6   FC MAN UNITED B00 WHITE  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31534 EMPIRE SC ORANGE  6   EAGLES  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   31529 FC MAN UNITED B00 WHITE  1   EMPIRE SC B00 BLACK  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   31535 EAGLES  1   FC LONG BEACH B00  3   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31530 EMPIRE SC B00 BLACK  1   OXNARD PAL AC  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31536 FC LONG BEACH B00  2   EMPIRE SC ORANGE  8   BOYS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 23, 2013   Saturday
 8:00 AM   37079 FULLERTON RANGERS  1   FC DEPORTIVO  2   BOYS U19 LEAGUE CUP
 9:45 AM   37071 FC GOLDEN STATE BLACK  2   N.V.S.C BU-17 MILLONARIOS  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
11:30 AM   37063 OXNARD WAVE PREMIER  3   DOWNEY FC - AQUILES  1   BOYS U16 LEAGUE CUP
 1:15 PM   38036 OXNARD UNITED SC WHITE  2   FC GOLDEN STATE BLACK  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
 3:00 PM   38032 PCSC B97 RED  4   OXNARD WAVE PREMIER  2   BOYS U16 LEAGUE CUP
NOVEMBER 24, 2013   Sunday
 8:00 AM   35022 LA ACADEMIA SC PUMAS  1   IUSC BRASIL 2528  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 9:30 AM   35024 VENTURA FC ARSENAL  0   XPLOSION SC  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   35028 CORINTHIANS SC B01  10   NEWBURY PARK HEAT  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
12:30 PM   35032 AC BREA B01  3   VALLEY UNITED - LEVI  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   36060 CHIVAS POMONA  3   XPLOSION SC  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
 3:30 PM   36064 FC GOLDEN STATE  0   AC BREA B01  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
DECEMBER 7, 2013   Saturday
 8:00 AM   37039 IE SURF B00 MOSAQUITES  1   EMPIRE SC ORANGE  3   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:45 AM   37031 LA ACADEMIA SC PUMAS  0   TFA BARCELONA (III)  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:15 AM   37023 TOTAL FUTBOL ACADEMY  3   FC LONG BEACH B02 BLUE  0   BOYS U11 LEAGUE CUP
 1:00 PM   38016 TOTAL FUTBOL ACADEMY B  3   TFA BARCELONA (III)  1   BOYS U12 LEAGUE CUP

The Best Keep Coming Back