COAST SOCCER LEAGUE 2013

SAN BERNARDINO COMPLEX 16

UPDATED ON DECEMBER 21, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
OCTOBER 19, 2013   Saturday
 8:00 AM   30562 BARCELONA SANTA PAULA  1   ELITE FC - HEAT  0   BOYS U14 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30565 CFC UNTOUCHABLES BLACK  7   WEST COVINA SHFC  0   BOYS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   30563 ELITE FC - HEAT  0   PCSC B99 WHITE  6   BOYS U14 LEAGUE CUP
12:30 PM   30566 WEST COVINA SHFC  1   FREEDOM FC B99  5   BOYS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30564 PCSC B99 WHITE  2   BARCELONA SANTA PAULA  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30567 FREEDOM FC B99  1   CFC UNTOUCHABLES BLACK  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
OCTOBER 20, 2013   Sunday
 8:00 AM   31180 FC GOLDEN STATE WEST  3   BALDWIN PARK NECAXA  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30995 RIVERSIDE FC UNITED  1   OLIMPUS FC B96 TEPIC  3   BOYS U17 LEAGUE CUP
11:00 AM   31181 BALDWIN PARK NECAXA  4   SIMI VALLEY ECLIPSE  5   GIRLS U19 LEAGUE CUP
12:30 PM   30994 FULLERTON RANGERS BLUE  2   RIVERSIDE FC UNITED  0   BOYS U17 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31182 SIMI VALLEY ECLIPSE  0   FC GOLDEN STATE WEST  2   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30996 OLIMPUS FC B96 TEPIC  1   FULLERTON RANGERS BLUE  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
OCTOBER 26, 2013   Saturday
 8:00 AM   30718 COACHELLA VLY DESERTSTORM  5   CA PREMIER CAPO FC BLUE  1   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31657 LA ESPERANZA  6   SPORT CLUB CORINTHIANS US  1   BOYS U15 LEAGUE CUP
11:00 AM   30719 CA PREMIER CAPO FC BLUE  2   UNITED PREMIER NORTH G98  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
12:30 PM   31658 SPORT CLUB CORINTHIANS US  0   VALLEY UNITED- FLUMINENSE  3   BOYS U15 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30720 UNITED PREMIER NORTH G98  1   COACHELLA VLY DESERTSTORM  6   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31659 VALLEY UNITED- FLUMINENSE  2   LA ESPERANZA  2   BOYS U15 LEAGUE CUP
OCTOBER 27, 2013   Sunday
 8:00 AM   30916 NEWBURY PARK PUMAS  4   ELITE FC - SHOCKWAVES  1   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30925 APPLE VALLEY STORM SC  3   MILAN RED  0   GIRLS U16 LEAGUE CUP
11:00 AM   30917 ELITE FC - SHOCKWAVES  0   MOORPARK EXPRESS  2   GIRLS U16 LEAGUE CUP
12:30 PM   30926 MILAN RED  0   AVFC G97  4   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30918 MOORPARK EXPRESS  0   NEWBURY PARK PUMAS  6   GIRLS U16 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30927 AVFC G97  1   APPLE VALLEY STORM SC  1   GIRLS U16 LEAGUE CUP
NOVEMBER 2, 2013   Saturday
 8:00 AM   31477 PACIFIC SC LOSAL WARRIORS  2   CA PREMIER EL TORO FC  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31483 PCSC B00-WHITE  4   XPLOSION SC BLACK  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   31478 CA PREMIER EL TORO FC  1   HD REAL MADRID PREMIER  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   31484 XPLOSION SC BLACK  0   COLTON AMERICA SC  8   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31479 HD REAL MADRID PREMIER  2   PACIFIC SC LOSAL WARRIORS  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31485 COLTON AMERICA SC  2   PCSC B00-WHITE  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 3, 2013   Sunday
 8:00 AM   31416 JUVENTUS FC VIPERS  0   YASC SPARTANS FC G02  2   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31324 SANTA MONICA UTD G01  3   ATLAS ACADEMY WARRIORS  0   GIRLS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   31415 AVFC  1   JUVENTUS FC VIPERS  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   31325 ATLAS ACADEMY WARRIORS  0   SANTA ANITA SC  1   GIRLS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31414 YASC SPARTANS FC G02  4   AVFC  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31326 SANTA ANITA SC  0   SANTA MONICA UTD G01  1   GIRLS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 9, 2013   Saturday
 8:00 AM   12991 TITANS FC  0   MILAN GOLD  10   BOYS U11 BRONZE DELTA
 9:35 AM   12440 CHIVAS POMONA  0   FC LONG BEACH B02 BLUE  2   BOYS U11 GOLD
11:05 AM   13919 CHIVAS POMONA  0   LA ESPERANZA  3   BOYS U12 GOLD
12:35 PM   18734 IUSC BRASIL 1772  4   APPLE VALLEY STORM SC  4   BOYS U15 SILVER ELITE SOUTH
 2:20 PM   17363 COLTON AMERICA SC  0   IE SURF B99 URBANO  3   BOYS U14 SILVER EAST
NOVEMBER 10, 2013   Sunday
 8:00 AM   30364 APPLE VALLEY STORM SC  2   CYSASL CHIVAS  0   BOYS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30367 HG EAGLES  7   AC BREA 02 BLACK  0   BOYS U11 LEAGUE CUP
11:00 AM   30365 CYSASL CHIVAS  1   ISA - IRVINE  2   BOYS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   30368 AC BREA 02 BLACK  0   BARCELONA CALIFORNIA  6   BOYS U11 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30366 ISA - IRVINE  1   APPLE VALLEY STORM SC  2   BOYS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30369 BARCELONA CALIFORNIA  2   HG EAGLES  1   BOYS U11 LEAGUE CUP
NOVEMBER 16, 2013   Saturday
 7:45 AM   35120 FC LONG BEACH B98  3   SPARTANS FC FUTURE STARS  2   BOYS U15 LEAGUE CUP
 9:15 AM   35128 OLIMPIA SC 98  0   LAZERS SC  3   BOYS U15 LEAGUE CUP
10:45 AM   35088 N.V.S.C. BU-14 GHSS  3   I.S. ANAHUAK ACADEMY  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
12:15 PM   35096 FC MAN UNITED B99 RED  0   SOUTH BAY FALCONS WHITE  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
 1:45 PM   36112 OXNARD PAL  4   LAZERS SC  1   BOYS U15 LEAGUE CUP
 3:15 PM   36096 CHIVAS USA  4   SOUTH BAY FALCONS WHITE  0   BOYS U14 LEAGUE CUP
NOVEMBER 17, 2013   Sunday
 8:00 AM   23253 SPORT CLUB CORINTHIANS US  4   IUSC SANTOS FC  0   BOYS U19 SILVER EAST
10:00 AM   22086 SPORT CLUB CORINTHIANS US  2   LA ACADEMIA SC  1   BOYS U17 BRONZE EAST
 NOON   19212 SPORT CLUB CORINTHIANS US  2   LA MISIONEROS  1   BOYS U15 BRONZE DELTA
 1:45 PM   17021 OLIMPIA SC 99  1   CHIVAS USA  1   BOYS U14 PREMIER
NOVEMBER 23, 2013   Saturday
 8:00 AM   37078 FC GOLDEN STATE WHITE  0   SIMI VALLEY ECLIPSE  2   BOYS U19 LEAGUE CUP
 9:45 AM   37070 FOOTHILL STORM  1   OXNARD UNITED SC WHITE  2   BOYS U17 LEAGUE CUP
11:30 AM   37062 FC GOLDEN STATE SILVER  1   PCSC B97 RED  3   BOYS U16 LEAGUE CUP
 1:15 PM   38035 DMS11  2   SPARTANS FC CO UNITED  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
 3:00 PM   38031 FC GOLDEN STATE PREMIER  3   CHIVAS USA  2   BOYS U16 LEAGUE CUP
NOVEMBER 24, 2013   Sunday
 8:00 AM   35021 LA ESPERANZA  3   HD REAL MADRID PREMIER  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
 9:30 AM   35023 CHIVAS POMONA  2   MILAN RED  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   35027 TFA BARCELONA (III)  4   NHB BLACK  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
12:30 PM   35031 FC GOLDEN STATE  4   ANAHEIM FC B01  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   36058 TOTAL FUTBOL ACADEMY B  1   COLTON AMERICA ACADEMY  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 3:30 PM   36063 OXNARD PAL  2   HG EAGLES  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
DECEMBER 7, 2013   Saturday
 8:00 AM   37038 AC BREA B00  2   IE SURF B00 DANIEL  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:45 AM   37030 TOTAL FUTBOL ACADEMY B  2   OXNARD PAL  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:15 AM   37022 CELTIC ACADEMY  2   CHIVAS POMONA  0   BOYS U11 LEAGUE CUP
 1:00 PM   38015 TOTAL FUTBOL ACADEMY  5   LA PREMIER FC  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:30 PM   14316 AC BREA B01 BLACK  0   OC PREMIER BLACK  5   BOYS U12 BRONZE CENTRAL

The Best Keep Coming Back