COAST SOCCER LEAGUE 2013

SAN BERNARDINO COMPLEX 3

UPDATED ON DECEMBER 21, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 8, 2013   Sunday
 8:00 AM   21735 COLTON AMERICA SC  0   MILAN RED  4   BOYS U17 SILVER ELITE SOUTH
10:00 AM   22873 COLTON AMERICA SC  0   FC MAN UNITED B95  6   BOYS U19 GOLD SOUTH
 NOON   17345 COLTON AMERICA - ROBERTS  3   COLTON AMERICA SC  3   BOYS U14 SILVER EAST
 1:35 PM   19235 COLTON AMERICA WHITE  8   DESERT UNITED RED B98  3   BOYS U15 BRONZE EAST
SEPTEMBER 15, 2013   Sunday
 8:00 AM   13951 COLTON AMERICA ACADEMY  5   RIVERSIDE FC GOLD  2   BOYS U12 SILVER ELITE SOUTH
 9:30 AM   13068 COLTON AMERICA SC FERRO  6   LA MISIONEROS  0   BOYS U11 BRONZE GAMMA
11:00 AM   19242 COLTON AMERICA WHITE  5   LA ACADEMIA SC YUCAIPA U.  0   BOYS U15 BRONZE EAST
12:45 PM   17347 COLTON AMERICA - ROBERTS  4   MILAN WHITE  0   BOYS U14 SILVER EAST
 2:20 PM   15958 COLTON AMERICA SC  1   MILAN WHITE  0   BOYS U13 BRONZE EAST
 3:55 PM   12585 COLTON AMERICA SC  3   YASC SPARTANS B02  4   BOYS U11 SILVER EAST
SEPTEMBER 22, 2013   Sunday
 8:00 AM   17330 COLTON AMERICA SC  3   CELTIC HOOPS  2   BOYS U14 SILVER EAST
 9:35 AM   17348 COLTON AMERICA - ROBERTS  12   CYSASL PUMAS  1   BOYS U14 SILVER EAST
11:10 AM   22886 COLTON AMERICA SC  1   ISA - IRVINE  2   BOYS U19 GOLD SOUTH
SEPTEMBER 28, 2013   Saturday
 8:00 AM   23235 SPORT CLUB CORINTHIANS US  14   WEST COVINA SOUTH HILLS F  0   BOYS U19 SILVER EAST
10:00 AM   19180 SPORT CLUB CORINTHIANS US  2   IE SURF B98 SALOMON  4   BOYS U15 BRONZE DELTA
11:45 AM   20782 FONTANA FC B97  1   CYSASL COACHELLA B97  4   BOYS U16 BRONZE EAST
OCTOBER 13, 2013   Sunday
 8:00 AM   19267 COLTON AMERICA WHITE  2   CYSASL PUMAS  2   BOYS U15 BRONZE EAST
 9:45 AM   17361 COLTON AMERICA - ROBERTS  2   CELTIC HOOPS  1   BOYS U14 SILVER EAST
11:30 AM   21209 IUSC MATRIX  1   APPLE VALLEY STORM SC  1   GIRLS U16 SILVER EAST
 1:15 PM   17151 RIVERSIDE FC CHIVAS  1   SHERMAN OAKS EXTREME SC  3   BOYS U14 GOLD
OCTOBER 19, 2013   Saturday
 8:00 AM   30664 HD REAL MADRID PREMIER  7   SANTA CLARITA ELITE FC  1   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30637 VENTURA FC-UNITED  3   SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  0   GIRLS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   30665 SANTA CLARITA ELITE FC  1   IUSC MANCESTER UNITED  3   GIRLS U14 LEAGUE CUP
12:30 PM   30638 SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  1   HG EAGLES  4   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30666 IUSC MANCESTER UNITED  1   HD REAL MADRID PREMIER  1   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30639 HG EAGLES  0   VENTURA FC-UNITED  1   GIRLS U14 LEAGUE CUP
OCTOBER 20, 2013   Sunday
 8:00 AM   30988 RIVERSIDE FC CHIVAS WHITE  2   FOOTHILL STORM BLACK  0   BOYS U17 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31024 RIVER VALLEY ROVER DEP SB  9   FC UNITED SILVER  0   BOYS U17 LEAGUE CUP
11:00 AM   30989 FOOTHILL STORM BLACK  1   SO CAL GUNNERS  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
12:30 PM   31025 FC UNITED SILVER  0   GREATER LB UNITED  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30990 SO CAL GUNNERS  1   RIVERSIDE FC CHIVAS WHITE  5   BOYS U17 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31026 GREATER LB UNITED  1   RIVER VALLEY ROVER DEP SB  2   BOYS U17 LEAGUE CUP
OCTOBER 26, 2013   Saturday
 8:00 AM   30730 NECAXA USA  6   HDYSL RAGE FC  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30733 OLIMPIA SC 98  2   SELECTCITIES AVALANCHERED  1   GIRLS U15 LEAGUE CUP
11:00 AM   30731 HDYSL RAGE FC  0   AVFC G98  4   GIRLS U15 LEAGUE CUP
12:30 PM   30734 SELECTCITIES AVALANCHERED  0   FC UNITED GOLD  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30732 AVFC G98  1   NECAXA USA  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30735 FC UNITED GOLD  1   OLIMPIA SC 98  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
OCTOBER 27, 2013   Sunday
 8:00 AM   19272 COLTON AMERICA WHITE  6   LA ACADEMIA SC RIALTO  0   BOYS U15 BRONZE EAST
 9:45 AM   22901 COLTON AMERICA SC  0   RIVERSIDE FC BLUE  1   BOYS U19 GOLD SOUTH
11:45 AM   17366 COLTON AMERICA - ROBERTS  5   IE SURF B99 URBANO  6   BOYS U14 SILVER EAST
 1:30 PM   16008 COLTON AMERICA SC  2   RIVERSIDE MGFM UNITED  0   BOYS U13 BRONZE EAST
NOVEMBER 2, 2013   Saturday
 8:00 AM   30436 ELITE FC - RIP CURL  2   HG EAGLES RED  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30442 CYSASL COACHELLA  6   CA PREMIER CAPO FC  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   30437 HG EAGLES RED  0   CROWN CITY UNITED B12  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
12:30 PM   30443 CA PREMIER CAPO FC  2   NHB FC  3   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30438 CROWN CITY UNITED B12  1   ELITE FC - RIP CURL  3   BOYS U12 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30444 NHB FC  0   CYSASL COACHELLA  6   BOYS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 3, 2013   Sunday
 8:00 AM   31678 FC GOLDEN STATE  2   UIFC LA AZTECAS  0   BOYS U15 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31261 PACIFIC NEWPORT MESA EPIC  4   NEWCASTLE UNITED FC G13  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   31679 UIFC LA AZTECAS  0   FC LONG BEACH RED  3   BOYS U15 LEAGUE CUP
12:30 PM   31262 NEWCASTLE UNITED FC G13  0   FC GOLDEN STATE WEST  8   GIRLS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31680 FC LONG BEACH RED  0   FC GOLDEN STATE  0   BOYS U15 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31263 FC GOLDEN STATE WEST  2   PACIFIC NEWPORT MESA EPIC  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 9, 2013   Saturday
 9:00 AM   31036 TFA BARCELONA RED  1   CVU BLUE B96  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
10:30 AM   20992 YASC SPARTANS G97  1   FC MAN UNITED G97  5   GIRLS U16 GOLD
12:30 PM   31037 CVU BLUE B96  3   CYSASL VERONA B17  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31035 I.S. ANAHUAK ACADEMY  1   SIMI VALLEY ECLIPSE  3   BOYS U17 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31038 CYSASL VERONA B17  0   TFA BARCELONA RED  2   BOYS U17 LEAGUE CUP
NOVEMBER 10, 2013   Sunday
 8:00 AM   30811 JUVENTUS THE REGULATORS  0   LA ESPERANZA TIGRES FC  0   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30814 SANTA MONICA UTD G98  1   TITANS FC  1   GIRLS U15 LEAGUE CUP
11:00 AM   30812 LA ESPERANZA TIGRES FC  1   PCSC G98 WHITE  1   GIRLS U15 LEAGUE CUP
12:30 PM   30815 TITANS FC  0   FREEDOM FC G98 BLUE  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30813 PCSC G98 WHITE  0   JUVENTUS THE REGULATORS  0   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30816 FREEDOM FC G98 BLUE  0   SANTA MONICA UTD G98  1   GIRLS U15 LEAGUE CUP
NOVEMBER 16, 2013   Saturday
 7:45 AM   35147 FOOTHILL STORM  2   COASTAL VALLEY MADRID  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
 9:15 AM   35151 SPARTANS FC CO UNITED  2   UIFC ARTESIA FC  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
10:45 AM   35155 IE SURF B96 SALOMON  2   APPLE VALLEY STORM SC  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
12:15 PM   35159 RIVERSIDE FC CHIVAS USA  4   FREEDOM FC B96  3   BOYS U17 LEAGUE CUP
 1:45 PM   36139 FC GOLDEN STATE BLACK  3   TFA BARCELONA RED  0   BOYS U17 LEAGUE CUP
 3:15 PM   36143 OXNARD UNITED SC WHITE  2   MILAN BLACK  0   BOYS U17 LEAGUE CUP
NOVEMBER 17, 2013   Sunday
 9:30 AM   35066 FC GOLDEN STATE BLACK  1   BYSC CORONA UNITED G00  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   35067 MILAN BLACK  1   FREEDOM FC G00  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   35068 FULLERTON RANGERS BLUE  1   NHB BLACK  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 24, 2013   Sunday
 8:00 AM   35051 AC BREA B00  5   LA ESPERANZA  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   35055 OXNARD PAL AC  1   FC GOLDEN STATE WHITE  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   35059 EMPIRE SC ORANGE  1   UIFC NACIONAL  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   35063 WOLFPACK WHITE  0   OXNARD UNITED SC  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   36075 IE SURF B00 MOSAQUITES  3   FC GOLDEN STATE BLACK  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   36079 INTERNATIONAL FUTBOL CLUB  0   IE SURF B00 DANIEL  1   BOYS U13 LEAGUE CUP

The Best Keep Coming Back