COAST SOCCER LEAGUE 2012

PLATINUM PARK 7SS

UPDATED ON FEBRUARY 9, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 8, 2012   Saturday
 9:00 AM   10908 PLATINUM FC G03 URBANO  0   CELTIC HARPS  14   GIRLS U09 BRONZE EAST
10:15 AM   12259 PLATINUM FC G02 CLARKE  2   LA PREMIER FC  7   GIRLS U10 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 15, 2012   Saturday
 8:00 AM   11644 PLATINUM FC B02 PARK  11   RIALTO FIRE  1   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   10300 PLATINUM FC B03 URBANO  0   BYSC CORONA UNITED BLUE  6   BOYS U09 BRONZE DELTA
10:25 AM   10897 PLATINUM FC G03 URBANO  2   OLIMPIA SC 03  9   GIRLS U09 BRONZE EAST
11:40 AM   11641 PLATINUM FC B02 HURLEY  0   FONTANA FC FERRO  10   BOYS U10 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 16, 2012   Sunday
 8:00 AM   12261 PLATINUM FC G02 CLARKE  1   REAL MADRID PREMIER  0   GIRLS U10 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 22, 2012   Saturday
 8:00 AM   11648 PLATINUM FC B02 HURLEY  0   OLIMPIA SC - PACHUCA 02  6   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   12243 PLATINUM FC G02 CLARKE  4   LA PREMIER FC BLACK  1   GIRLS U10 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 29, 2012   Saturday
 8:00 AM   11650 PLATINUM FC B02 PARK  10   PLATINUM FC B02 HURLEY  1   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   10905 PLATINUM FC G03 URBANO  0   CLAREMONT STARS G03  18   GIRLS U09 BRONZE EAST
10:30 AM   10306 PLATINUM FC B03 URBANO  2   FC MAN UNITED B03 RED  3   BOYS U09 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 30, 2012   Sunday
 8:00 AM   12254 PLATINUM FC G02 CLARKE  0   CELTIC HOOPS  4   GIRLS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   10285 PLATINUM FC B03 URBANO  3   MANCHESTER UNITED RED  4   BOYS U09 BRONZE DELTA
10:25 AM   11629 PLATINUM FC B02 PARK  2   REAL MADRID PREMIER  3   BOYS U10 BRONZE DELTA
OCTOBER 6, 2012   Saturday
 8:00 AM   10907 PLATINUM FC G03 URBANO  1   LOS GAUCHOS G03  2   GIRLS U09 BRONZE EAST
 9:15 AM   12262 PLATINUM FC G02 CLARKE  4   NEWCASTLE UNITED FC G10  1   GIRLS U10 BRONZE DELTA
OCTOBER 13, 2012   Saturday
 8:00 AM   10324 PLATINUM FC B03 URBANO  1   CELTIC DRUIDS  4   BOYS U09 BRONZE DELTA
 9:15 AM   11664 PLATINUM FC B02 HURLEY  2   OLIMPIA SC 02 BLUE  7   BOYS U10 BRONZE DELTA
10:25 AM   11668 PLATINUM FC B02 PARK  5   FONTANA FC FERRO  0   BOYS U10 BRONZE DELTA
11:35 AM   12287 LA PREMIER FC  5   PLATINUM FC G02 CLARKE  1   GIRLS U10 BRONZE DELTA
OCTOBER 14, 2012   Sunday
 9:00 AM   12288 PLATINUM FC G02 CLARKE  5   LAZERS SC BLACK  3   GIRLS U10 BRONZE DELTA
10:15 AM   11672 RIALTO FIRE  0   PLATINUM FC B02 PARK  6   BOYS U10 BRONZE DELTA
OCTOBER 20, 2012   Saturday
 8:00 AM   11675 PLATINUM FC B02 PARK  2   OLIMPIA SC - PACHUCA 02  2   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   11673 PLATINUM FC B02 HURLEY  5   RIALTO FIRE  4   BOYS U10 BRONZE DELTA
10:30 AM   10331 PLATINUM FC B03 URBANO  4   BYSC CORONA UNITED WHITE  0   BOYS U09 BRONZE DELTA
OCTOBER 27, 2012   Saturday
 8:00 AM   11679 PLATINUM FC B02 PARK  8   MANCHESTER UNITED RED  5   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   10932 PLATINUM FC G03 URBANO  0   YASC SPARTANS FC G03  6   GIRLS U09 BRONZE EAST
NOVEMBER 3, 2012   Saturday
 8:00 AM   11678 PLATINUM FC B02 HURLEY  0   PLATINUM FC B02 PARK  5   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   12277 PLATINUM FC G02 CLARKE  1   OLIMPIA SC TEAM USA 02  1   GIRLS U10 BRONZE DELTA
NOVEMBER 4, 2012   Sunday
 8:00 AM   30205 PLATINUM FC B02 PARK  4   LA PREMIER FC PURPLE  1   BOYS U10 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30199 FC GOLDEN STATE GOLD  5   SOUTH BAY FALCONS FC  1   BOYS U10 LEAGUE CUP
11:00 AM   30206 LA PREMIER FC PURPLE  0   INTERNATIONAL FUTBOL CLUB  3   BOYS U10 LEAGUE CUP
12:30 PM   30200 SOUTH BAY FALCONS FC  0   OLIMPIA SC - PACHUCA 02  2   BOYS U10 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30207 INTERNATIONAL FUTBOL CLUB  1   PLATINUM FC B02 PARK  8   BOYS U10 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30201 OLIMPIA SC - PACHUCA 02  2   FC GOLDEN STATE GOLD  1   BOYS U10 LEAGUE CUP
NOVEMBER 10, 2012   Saturday
 8:00 AM   11680 PLATINUM FC B02 HURLEY  0   MANCHESTER UNITED RED  8   BOYS U10 BRONZE DELTA
 9:15 AM   10934 PLATINUM FC G03 URBANO  0   CLAREMONT STARS 03G BLACK  8   GIRLS U09 BRONZE EAST
NOVEMBER 11, 2012   Sunday
 8:00 AM   30238 APPLE VALLEY STORM SC  2   FC LOS ANGELES B02 WHITE  2   BOYS U10 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30247 IUSC BRASIL  6   OLIMPIA SC - PACHUCA 02  1   BOYS U10 LEAGUE CUP
11:00 AM   30239 FC LOS ANGELES B02 WHITE  4   FC GOLDEN STATE BLACK  3   BOYS U10 LEAGUE CUP
12:30 PM   30248 OLIMPIA SC - PACHUCA 02  2   BARCELONA CALIFORNIA  2   BOYS U10 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30240 FC GOLDEN STATE BLACK  2   APPLE VALLEY STORM SC  6   BOYS U10 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30249 BARCELONA CALIFORNIA  1   IUSC BRASIL  4   BOYS U10 LEAGUE CUP
NOVEMBER 17, 2012   Saturday
 8:00 AM   10319 PLATINUM FC B03 URBANO  1   FREEDOM FC B03  1   BOYS U09 BRONZE DELTA
 9:15 AM   11658 PLATINUM FC B02 HURLEY  1   REAL MADRID PREMIER  9   BOYS U10 BRONZE DELTA
10:30 AM   11663 PLATINUM FC B02 PARK  9   OLIMPIA SC 02 BLUE  1   BOYS U10 BRONZE DELTA
NOVEMBER 18, 2012   Sunday
 8:00 AM   35007 BARCELONA USA ACADEMY  11   DMS11  0   BOYS U10 LEAGUE CUP
 9:30 AM   35008 MB SAND AND SURF  0   FC LOS ANGELES B02 BLACK  3   BOYS U10 LEAGUE CUP
11:00 AM   35009 FC LONG BEACH B02 BLUE  0   OLIMPIA SC 02  1   BOYS U10 LEAGUE CUP
12:30 PM   35010 SOUTHWESTERN YSC BU10  3   FREEDOM FC B02 BLUE  8   BOYS U10 LEAGUE CUP
 2:00 PM   35012 CELTIC HOOPS  1   APPLE VALLEY STORM SC  2   BOYS U10 LEAGUE CUP
 3:15 PM   35011 FC GOLDEN STATE ACADEMY  10   XPLOSION SC  0   BOYS U10 LEAGUE CUP
DECEMBER 2, 2012   Sunday
 8:00 AM   36025 FULLERTON RANGERS WHITE  4   IUSC BRASIL ORLANDO  0   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 9:20 AM   36029 LAZERS SC 02  1   LOS GAUCHOS G02  2   GIRLS U10 LEAGUE CUP
10:40 AM   36031 CFC UNITED  3   CSA - CYPRESS WHITE  6   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 NOON   36027 EAGLES  2   MILAN BLACK  1   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 1:45 PM   37013 FULLERTON RANGERS WHITE  1   BYSC CORONA UNITED BLUE  2   GIRLS U10 LEAGUE CUP
 3:00 PM   37014 EAGLES  5   MB SAND AND SURF  0   GIRLS U10 LEAGUE CUP

The Best Keep Coming Back