COAST SOCCER LEAGUE 2012

PLATINUM PARK 1

UPDATED ON FEBRUARY 9, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 8, 2012   Saturday
 8:00 AM   17843 PLATINUM FC B98 SALOMON  4   OLIMPIA SC 98  3   BOYS U14 BRONZE DELTA
 9:35 AM   22905 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  1   EMPIRE SC G95  4   GIRLS U17 SILVER EAST
11:35 AM   19367 PLATINUM FC B97 GAYTAN  3   CELTIC HOOPS  0   BOYS U15 SILVER EAST
 1:10 PM   16014 PLATINUM FC B99 URBANO  2   COLTON AMERICA - ROBERTS  3   BOYS U13 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 9, 2012   Sunday
 8:00 AM   20067 PLATINUM FC G97 ROLAND  1   PLATINUM FC G97 SANDQUIST  4   GIRLS U15 SILVER EAST
 9:45 AM   21171 PLATINUM FC B96 GREEN  0   APPLE VALLEY STORM BOLT  3   BOYS U16 BRONZE DELTA
11:30 AM   23492 PLATINUM FC B93 BUDD  3   IRVINE SOCCER ACADEMY  2   BOYS U19 GOLD
 1:30 PM   20411 PLATINUM FC G97 BATTISTA  4   DESERT ELITE FC NATIVES  0   GIRLS U15 BRONZE EAST
 3:15 PM   22635 BYSC CORONA UNITED  1   PLATINUM FC G95 KOOIMAN  2   GIRLS U17 PREMIER
SEPTEMBER 15, 2012   Saturday
 8:00 AM   23825 PLATINUM FC B94 PETERS  4   COLTON AMERIC MAYA EMPIRE  2   BOYS U19 SILVER EAST
10:00 AM   23499 PLATINUM FC B93 BUDD  2   CROWN CITY UNITED B19  3   BOYS U19 GOLD
 NOON   22900 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  2   WEST COVINA SHFC UNITED  1   GIRLS U17 SILVER EAST
 2:00 PM   18757 H.D.Y.S.L. RAGE FC  2   CELTIC HIBS  1   GIRLS U14 BRONZE DELTA
SEPTEMBER 16, 2012   Sunday
 8:00 AM   21178 PLATINUM FC B96 GREEN  1   RIALTO FIRE WHITE  3   BOYS U16 BRONZE DELTA
 9:45 AM   23282 PLATINUM FC B94 BUDD  1   RIVERSIDE MGFM JUVENTUS  2   BOYS U18 GOLD
11:45 AM   20074 PLATINUM FC G97 ROLAND  4   BYSC CORONA UNITED BLUE  3   GIRLS U15 SILVER EAST
 1:30 PM   20413 PLATINUM FC G97 BATTISTA  1   RIVERSIDE FC OUTLAWS  0   GIRLS U15 BRONZE EAST
 3:15 PM   22748 BARCELONA USA RED (III)  0   SELECT CITIES AVALANCHE95  1   GIRLS U17 GOLD
SEPTEMBER 22, 2012   Saturday
 8:00 AM   22902 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  0   CELTIC HOOPS  3   GIRLS U17 SILVER EAST
10:00 AM   23510 PLATINUM FC B93 BUDD  4   FC GOLDEN STATE BLACK  1   BOYS U19 GOLD
 NOON   24060 PLATINUM FC G93 CLARKE  4   CAL ELITE SC  5   GIRLS U19 GOLD
 2:00 PM   23806 PLATINUM FC B94 PETERS  0   WESTFIELD SC BLUE  1   BOYS U19 SILVER EAST
SEPTEMBER 23, 2012   Sunday
 8:00 AM   20688 PLATINUM FC B96 SALOMON  0   N.V.S.C. BU-16 BLUE  6   BOYS U16 GOLD
 9:45 AM   23812 PLATINUM FC B94 PETERS  0   TITANS FC  0   BOYS U19 SILVER EAST
11:45 AM   20414 PLATINUM FC G97 BATTISTA  4   RIALTO FIRE WHITE  0   GIRLS U15 BRONZE EAST
 1:30 PM   23284 PLATINUM FC B94 BUDD  0   CSA - XTREME FC  2   BOYS U18 GOLD
SEPTEMBER 29, 2012   Saturday
 8:00 AM   22904 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  1   LA PREMIER FC BLACK  2   GIRLS U17 SILVER EAST
10:00 AM   23239 PLATINUM FC B94 BUDD  1   SAN DIEGO FA BU94  5   BOYS U18 GOLD
 NOON   20706 PLATINUM FC B96 SALOMON  5   OXNARD UNITED SC WHITE  6   BOYS U16 GOLD
 1:45 PM   20065 PLATINUM FC G97 SANDQUIST  4   BYSC CORONA UNITED BLUE  0   GIRLS U15 SILVER EAST
 3:30 PM   22665 PLATINUM FC G95 KOOIMAN  2   BARCELONA USA  1   GIRLS U17 PREMIER
SEPTEMBER 30, 2012   Sunday
 8:00 AM   21194 PLATINUM FC B96 GREEN  1   FONTANA FC- TEPIC  2   BOYS U16 BRONZE DELTA
 9:45 AM   23849 PLATINUM FC B94 PETERS  2   COACHELLA SC UNITED  3   BOYS U19 SILVER EAST
11:45 AM   24073 PLATINUM FC G93 CLARKE  1   MVSC  4   GIRLS U19 GOLD
 1:45 PM   20090 PLATINUM FC G97 ROLAND  0   BYSC CORONA UNITED WHITE  0   GIRLS U15 SILVER EAST
 3:30 PM   20421 PLATINUM FC G97 BATTISTA  0   BARCELONA USA RED (III)  0   GIRLS U15 BRONZE EAST
OCTOBER 6, 2012   Saturday
 9:45 AM   16507 PLATINUM FC G99 SMALL  1   LA PREMIER FC  0   GIRLS U13 GOLD
11:30 AM   18371 PLATINUM FC G98 SMALL  4   SELECTCITIESAVALANCHE98  0   GIRLS U14 GOLD
OCTOBER 7, 2012   Sunday
 8:00 AM   22767 BARCELONA USA RED (III)  3   RIALTO FIRE SC GU95  0   GIRLS U17 GOLD
10:00 AM   23518 PLATINUM FC B93 BUDD  6   MONARCAS CHIVAS BG  0   BOYS U19 GOLD
 NOON   22927 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  5   LEGACY FC  0   GIRLS U17 SILVER EAST
 2:00 PM   22670 PLATINUM FC G95 KOOIMAN  2   YASC SPARTANS FC G95  1   GIRLS U17 PREMIER
OCTOBER 13, 2012   Saturday
 8:00 AM   20427 PLATINUM FC G97 BATTISTA  1   LOS GAUCHOS  4   GIRLS U15 BRONZE EAST
 9:45 AM   20099 PLATINUM FC G97 ROLAND  2   MILAN RED  2   GIRLS U15 SILVER EAST
11:30 AM   23258 PLATINUM FC B94 BUDD  0   NHB BLACK  3   BOYS U18 GOLD
 1:30 PM   22674 PLATINUM FC G95 KOOIMAN  6   LA PREMIER FC  0   GIRLS U17 PREMIER
OCTOBER 14, 2012   Sunday
 8:00 AM   22087 PLATINUM FC B95 BUDD  1   RIVERSIDE FC - ADAME  1   BOYS U17 GOLD
10:00 AM   24075 PLATINUM FC G93 CLARKE  0   LAZERS SC  2   GIRLS U19 GOLD
 NOON   21203 PLATINUM FC B96 GREEN  2   YASC SPARTANS B96  4   BOYS U16 BRONZE DELTA
 1:45 PM   22929 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  1   CLAREMONT STARS RED  0   GIRLS U17 SILVER EAST
 3:45 PM   18447 PLATINUM FC G98 SANCHEZ  4   SAN CLEMENTE UNITED  0   GIRLS U14 SILVER ELITE SOUTH
OCTOBER 20, 2012   Saturday
 8:00 AM   30979 FC GOLDEN STATE WHITE  3   BYSC CORONA UNITED WHITE  0   BOYS U14 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30982 RIVERSIDE FC B98  4   AVFC  1   BOYS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   30980 BYSC CORONA UNITED WHITE  1   FC LOS ANGELES B98 WHITE  2   BOYS U14 LEAGUE CUP
12:30 PM   30983 AVFC  3   OXNARD UNITED SC BLUE  2   BOYS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30981 FC LOS ANGELES B98 WHITE  0   FC GOLDEN STATE WHITE  3   BOYS U14 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30984 OXNARD UNITED SC BLUE  0   RIVERSIDE FC B98  3   BOYS U14 LEAGUE CUP
OCTOBER 21, 2012   Sunday
 8:00 AM   31870 CSA - CYPRESS BLUE  2   SANTA ANA FC/REAL S  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31873 RIVERSIDE FC ELITE  2   OXNARD UNITED SC BLUE  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
11:00 AM   31871 SANTA ANA FC/REAL S  0   GRANADA UNITED ACADEMY  8   GIRLS U19 LEAGUE CUP
12:30 PM   31874 OXNARD UNITED SC BLUE  0   DOWNTOWN SC GU19  4   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31872 GRANADA UNITED ACADEMY  1   CSA - CYPRESS BLUE  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31875 DOWNTOWN SC GU19  0   RIVERSIDE FC ELITE  2   GIRLS U19 LEAGUE CUP
OCTOBER 27, 2012   Saturday
 8:00 AM   31225 MVSC  1   MANCHESTER UNITED RED SC  1   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31093 FC MAN UNITED B98  2   SHERMAN OAKS EXTREME SC  0   BOYS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   31226 MANCHESTER UNITED RED SC  0   FREEDOM FC G98 BLUE  2   GIRLS U14 LEAGUE CUP
12:30 PM   31094 SHERMAN OAKS EXTREME SC  1   SIMI VALLEY ECLIPSE  2   BOYS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31227 FREEDOM FC G98 BLUE  0   MVSC  1   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31095 SIMI VALLEY ECLIPSE  0   FC MAN UNITED B98  2   BOYS U14 LEAGUE CUP
 5:00 PM   16038 PLATINUM FC B99 URBANO  3   RIALTO FIRE SC RED  1   BOYS U13 BRONZE DELTA
OCTOBER 28, 2012   Sunday
 8:00 AM   20432 PLATINUM FC G97 BATTISTA  1   APPLE VALLEY STORM SC  3   GIRLS U15 BRONZE EAST
 9:40 AM   20104 PLATINUM FC G97 ROLAND  1   FREEDOM FC G97 BLUE  1   GIRLS U15 SILVER EAST
11:20 AM   14960 PLATINUM FC G00 PARK  1   CANYON FC  0   GIRLS U12 SILVER SOUTH
 1:00 PM   24077 PLATINUM FC G93 CLARKE  0   SOUTH VALLEY G94-CARTER  3   GIRLS U19 GOLD
 3:00 PM   13616 PLATINUM FC G01 VIGIL  8   OLIMPIA SC 01 BLUE  0   GIRLS U11 BRONZE EAST
 4:30 PM   12510 BARCELONA USA (III)  1   BARCELONA USA ACADEMY  4   BOYS U11 GOLD
NOVEMBER 3, 2012   Saturday
 8:00 AM   21210 PLATINUM FC B96 GREEN  7   IUSC CHIVAS USA S.B.  4   BOYS U16 BRONZE DELTA
 9:45 AM   20106 PLATINUM FC G97 ROLAND  2   CLAREMONT STARS RED  0   GIRLS U15 SILVER EAST
 1:15 PM   20419 BARCELONA USA RED (III)  1   RIVERSIDE FC OUTLAWS  2   GIRLS U15 BRONZE EAST
 3:00 PM   15138 PLATINUM FC G00 VIGIL  0   YASC SPARTANS G2000  1   GIRLS U12 BRONZE EAST
NOVEMBER 4, 2012   Sunday
 8:00 AM   20436 PLATINUM FC G97 BATTISTA  1   OLIMPIA SC BLUE  2   GIRLS U15 BRONZE EAST
 9:45 AM   22931 PLATINUM FC G95 SANCHEZ  1   FOOTHILL STORM  2   GIRLS U17 SILVER EAST
11:45 AM   20703 PLATINUM FC B96 SALOMON  0   DMS11  0   BOYS U16 GOLD
 1:30 PM   23273 PLATINUM FC B94 BUDD  0   CVU BLUE B94  5   BOYS U18 GOLD
 3:30 PM   23844 FONTANA FC 1006  1   COACHELLA SC UNITED  3   BOYS U19 SILVER EAST
NOVEMBER 10, 2012   Saturday
 8:00 AM   30490 DOWNEY FC CITY  2   VALLEY UNITED- MEAKIN  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30511 LA PREMIER FC  5   TEAM 90 FC  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
11:00 AM   30491 VALLEY UNITED- MEAKIN  2   HG EAGLES  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
12:30 PM   30512 TEAM 90 FC  0   SOUTH VALLEY G01-LYNCH  3   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30492 HG EAGLES  1   DOWNEY FC CITY  1   GIRLS U11 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30513 SOUTH VALLEY G01-LYNCH  1   LA PREMIER FC  0   GIRLS U11 LEAGUE CUP
NOVEMBER 11, 2012   Sunday
 8:00 AM   30865 WATTS/WILLOWBRK TRAVIESOS  4   OXNARD UNITED SC BLUE  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30868 OXNARD WAVE  3   AC BREA B99  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   30866 OXNARD UNITED SC BLUE  2   XPLOSION SC  3   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   30869 AC BREA B99  0   CSA - CYPRESS BLUE  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30867 XPLOSION SC  0   WATTS/WILLOWBRK TRAVIESOS  3   BOYS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30870 CSA - CYPRESS BLUE  0   OXNARD WAVE  3   BOYS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 18, 2012   Sunday
 8:00 AM   35067 FC GOLDEN STATE GOLD  8   FC BLADES B99  0   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   35068 RIALTO FIRE SC  4   TEAM 90  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   35069 CUSC 99 BLUE  4   LOS GAUCHOS B99  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   35070 CRESCENTA VALLEY SC  2   CANYON FC BLUE  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   16097 LOS GAUCHOS B99 WHITE  1   YASC SPARTANS B99 BLACK  2   BOYS U13 BRONZE EAST
 3:30 PM   14010 LOS GAUCHOS B00  2   EMPIRE SC B00 BLACK  1   BOYS U12 SILVER EAST

The Best Keep Coming Back