COAST SOCCER LEAGUE 2012

SAN BERNARDINO COMPLEX 17

UPDATED ON FEBRUARY 9, 2013


TIME
 GAME  
HOME TEAM VISITING TEAM GROUP
SEPTEMBER 8, 2012   Saturday
 9:30 AM   22130 CHIVAS JR. USA S.C. WHITE  4   XPLOSION SC  1   BOYS U17 GOLD
11:30 AM   18517 BYSC CORONA UNITED WHITE  1   FC MAN UNITED G98  1   GIRLS U14 SILVER EAST
 1:15 PM   17207 BYSC CORONA UNITED BLUE  1   FREEDOM FC B98  2   BOYS U14 PREMIER
SEPTEMBER 9, 2012   Sunday
 9:00 AM   24371 INTERNATIONAL GUADALUPES  1   INTER MURRIETA FC  2   GIRLS U19 SILVER ELITE EAST
12:35 PM   23067 INTERNATIONAL FC UNITED  7   ELSINORE EXTREME FC-G95  0   GIRLS U17 BRONZE EAST
OCTOBER 13, 2012   Saturday
 8:00 AM   31444 CITY SOCCER CHIVAS  4   DESERT UNITED SC B96  2   BOYS U16 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31495 LA PREMIER FC SC  1   CITY SOCCER STRIKERS  0   BOYS U16 LEAGUE CUP
11:00 AM   31445 DESERT UNITED SC B96  1   CALIF PREMIER -CAPO BLACK  2   BOYS U16 LEAGUE CUP
12:30 PM   31496 CITY SOCCER STRIKERS  0   XOLOS FC USA BU16 TEM  4   BOYS U16 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31446 CALIF PREMIER -CAPO BLACK  1   CITY SOCCER CHIVAS  3   BOYS U16 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31497 XOLOS FC USA BU16 TEM  1   LA PREMIER FC SC  2   BOYS U16 LEAGUE CUP
OCTOBER 14, 2012   Sunday
 8:00 AM   31360 CLAREMONT STARS RED  7   AC BREA G97 BLACK  0   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31363 SANTA MONICA UTD G97  10   SILVERLAKE FC BLACK  0   GIRLS U15 LEAGUE CUP
11:00 AM   31361 AC BREA G97 BLACK  1   CVU BLUE G97 EDGE  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
12:30 PM   31364 SILVERLAKE FC BLACK  2   LOS GAUCHOS  9   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31362 CVU BLUE G97 EDGE  0   CLAREMONT STARS RED  3   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31365 LOS GAUCHOS  0   SANTA MONICA UTD G97  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
OCTOBER 20, 2012   Saturday
 8:00 AM   31192 BRM  5   REAL MADRID PREMIER  1   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31036 LA PREMIER FC  5   AVSC AMBUSH  2   BOYS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   31193 REAL MADRID PREMIER  2   NECAXA USA  8   GIRLS U14 LEAGUE CUP
12:30 PM   31037 AVSC AMBUSH  4   INTER MURRIETA  6   BOYS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31194 NECAXA USA  2   BRM  2   GIRLS U14 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31038 INTER MURRIETA  3   LA PREMIER FC  4   BOYS U14 LEAGUE CUP
OCTOBER 21, 2012   Sunday
 9:30 AM   31846 AJAX  2   OXNARD UNITED SC  2   GIRLS U19 LEAGUE CUP
11:00 AM   31777 SOUTHWESTERN YSC BU19  3   COACHELLA SC UNITED  3   BOYS U19 LEAGUE CUP
12:30 PM   31847 OXNARD UNITED SC  2   SPARTANS FC  0   GIRLS U19 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31848 SPARTANS FC  0   AJAX  9   GIRLS U19 LEAGUE CUP
OCTOBER 27, 2012   Saturday
 8:00 AM   31414 CRESCENTA VALLEY SC  7   NEWBURY PARK SC PUMAS  0   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31123 EAGLES CENTRAL COAST  5   DOWNTOWN SC BU14 WHITE  2   BOYS U14 LEAGUE CUP
11:00 AM   31415 NEWBURY PARK SC PUMAS  2   OLIMPIA SC 97  2   GIRLS U15 LEAGUE CUP
12:30 PM   31124 DOWNTOWN SC BU14 WHITE  0   SAN DIEGO PUMAS UNAM SB  3   BOYS U14 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31416 OLIMPIA SC 97  1   CRESCENTA VALLEY SC  7   GIRLS U15 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31125 SAN DIEGO PUMAS UNAM SB  0   EAGLES CENTRAL COAST  8   BOYS U14 LEAGUE CUP
OCTOBER 28, 2012   Sunday
 8:00 AM   31639 CLAREMONT STARS  1   FREEDOM FC B95  2   BOYS U17 LEAGUE CUP
 9:30 AM   31642 FC GOLDEN STATE BLACK  1   TITANS FC  3   BOYS U17 LEAGUE CUP
11:00 AM   31640 FREEDOM FC B95  4   LA PREMIER FC BLACK  4   BOYS U17 LEAGUE CUP
12:30 PM   31643 TITANS FC  2   UIFC JUVENTUD  4   BOYS U17 LEAGUE CUP
 2:00 PM   31641 LA PREMIER FC BLACK  3   CLAREMONT STARS  2   BOYS U17 LEAGUE CUP
 3:30 PM   31644 UIFC JUVENTUD  0   FC GOLDEN STATE BLACK  5   BOYS U17 LEAGUE CUP
NOVEMBER 3, 2012   Saturday
 8:00 AM   30538 NEWCASTLE UNITED FC B12  3   ELITE FC - BREAKERS  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30535 BARCELONA CALIFORNIA RED  1   CORINTHIANS SC WEST B00  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   30539 ELITE FC - BREAKERS  1   MILAN BLACK  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
12:30 PM   30536 CORINTHIANS SC WEST B00  0   RIVER VALLEY ROVERS BLUE  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30540 MILAN BLACK  2   NEWCASTLE UNITED FC B12  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30537 RIVER VALLEY ROVERS BLUE  2   BARCELONA CALIFORNIA RED  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 4, 2012   Sunday
 8:00 AM   30880 MVSC  3   CANYON FC BLUE  2   GIRLS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30883 IUSC BRASIL RUANO  0   LA PREMIER FC SC BLACK  2   GIRLS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   30881 CANYON FC BLUE  7   EL SEGUNDO GUNNERS G99  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   30884 LA PREMIER FC SC BLACK  3   SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  1   GIRLS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30882 EL SEGUNDO GUNNERS G99  0   MVSC  0   GIRLS U13 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30885 SIMI VALLEY ECLIPSE BLUE  0   IUSC BRASIL RUANO  4   GIRLS U13 LEAGUE CUP
NOVEMBER 10, 2012   Saturday
 8:00 AM   30616 DOWNEY FC TITANS  5   BALDWIN PARK UNITED  0   BOYS U12 LEAGUE CUP
 9:30 AM   30571 BARCELONA USA BLUE  3   CALIF PREMIER - CAPO BLUE  1   BOYS U12 LEAGUE CUP
11:00 AM   30617 BALDWIN PARK UNITED  2   BAKERSFIELD BLADES FC  4   BOYS U12 LEAGUE CUP
12:30 PM   30572 CALIF PREMIER - CAPO BLUE  0   COASTAL VALLEY KATANA  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
 2:00 PM   30618 BAKERSFIELD BLADES FC  0   DOWNEY FC TITANS  3   BOYS U12 LEAGUE CUP
 3:30 PM   30573 COASTAL VALLEY KATANA  0   BARCELONA USA BLUE  2   BOYS U12 LEAGUE CUP
NOVEMBER 11, 2012   Sunday
 8:00 AM   36152 HG EAGLES B94  3   N.V.S.C. BU18 BOCA JR  0   BOYS U19 LEAGUE CUP
 9:45 AM   36151 CELTIC HARPS  3   MILAN BLACK  0   BOYS U19 LEAGUE CUP
11:30 AM   36150 MILAN RED  2   GUADALAJARA SAN JOSE  1   BOYS U19 LEAGUE CUP
 1:15 PM   36149 SIMI VALLEY ECLIPSE  1   MOORPARK EXPRESS  0   BOYS U19 LEAGUE CUP
 3:00 PM   36136 OXNARD WAVE BLUE  6   XPLOSION SC  0   BOYS U17 LEAGUE CUP
NOVEMBER 17, 2012   Saturday
 8:00 AM   37076 CELTIC HARPS  2   HG EAGLES B94  3   BOYS U19 LEAGUE CUP
 9:45 AM   37075 SIMI VALLEY ECLIPSE  3   MILAN RED  2   BOYS U19 LEAGUE CUP
11:30 AM   37068 OXNARD AC BLUE  2   OXNARD WAVE BLUE  1   BOYS U17 LEAGUE CUP
 1:15 PM   38038 CSA - XTREME FC  1   SIMI VALLEY ECLIPSE  5   BOYS U19 LEAGUE CUP
 3:00 PM   38033 FC GOLDEN STATE PLATINUM  0   OXNARD AC BLUE  2   BOYS U17 LEAGUE CUP
NOVEMBER 18, 2012   Sunday
 8:00 AM   35073 SHERMAN OAKS EXTREME SC  1   SANTA ANA FC B13  5   BOYS U13 LEAGUE CUP
 9:30 AM   35074 OLIMPIA SC 99  1   BALDWIN PARK UNITED B13  2   BOYS U13 LEAGUE CUP
11:00 AM   35075 OXNARD PAL  3   AVFC  1   BOYS U13 LEAGUE CUP
12:30 PM   35076 MILAN RED  2   DMS11 SOUTH  4   BOYS U13 LEAGUE CUP
 2:00 PM   35077 CORINTHIANS SC B99  1   OXNARD WAVE  2   BOYS U13 LEAGUE CUP

The Best Keep Coming Back