2003

SCHEDULES AND SCORES
Boys U10

POOL WINNERS IN PURPLE
SCOREKEEPER: JUANITA WELLS

POOL A
SFYSL CRUZ AZUL BN
BEACH SOCCER BW
SC STORM BLUE BS
POOL B
WEST COAST UNITED BS
VUSC BLAST BA
STAMPEDE BE
POOL C
SO CAL UNITED WHITE BA
HG EAGLES BW
AVSC AMBUSH BN
POOL D
SBSC WHITE BW
SFYSL STAR MACHINE BN
VENTURA ARSENAL B10 BA
POOL E
IUSC AMERICA BE
SLAMMERS FC BS
STUDIO CITY KIX BN
POOL F
SJSC UNITED BS
GLENDORA FC BE
LBUSC STARS BW
POOL G
SCU UNITED BN
FORCE BLUE BW
OJSC PREMIER BE
POOL H
PCSC B10 BW
SAS KICKERS WHITE BA
IRVINE LASERS B94 BLUE BS
POOL I
ROVERS SC BA
IRVINE UNITED BS
CQSC WIZARDS BW
POOL J
FOOTHILL STORM BE
VBSC SANTA MONICA BN
LAGUNA BEACH SC BS
POOL K
CFC ITALIA III G
CORONA UNITED SS
SWSC BE
POOL L
SASC STING RED G
CLAREMONT STARS SN
SFYSL CRUZ AZUL BN
POOL M
WEST COAST WARRIORS G
CANYON PSA SS
WEST COAST UNITED BS
POOL N
UIFC RED TITANS G
ARSENAL FC SN
SO CAL UNITED WHITE BA
POOL O
CELTIC HARPS G
JUSA SELECT B-93A SS
SBSC WHITE BW
POOL P
EAGLES G
OYSA WAVE SN
IUSC AMERICA BE
POOL Q
SAS KICKERS BLUE SN
NHB BLACK SS
GLENDORA FC BE
POOL R
IRVINE LASERS B94 SS
SAMBA SN
FORCE BLUE BW
POOL S
SBSC BLUE SN
SAN CLEMENTE UNITED SS
IRVINE LASERS B94 BLUE BS
POOL T
NOC BOLT SOCCER CLUB SS
SO CAL UNITED SN
IRVINE UNITED BS
POOL U
SASC STING BLUE SN
SO CAL FIRE SS
FOOTHILL STORM BE

DATE

TIME  

GAME  

HOME VISITORS FIELD
SU NOV 16  

8:00 AM  

31064  
SFYSL CRUZ AZUL BN  -  3   BEACH SOCCER BW  -  0   LOS ALAMITOS HS SS  
SU NOV 16  

8:00 AM  

31073  
SBSC WHITE BW  -  5   SFYSL STAR MACHINE BN  -  2   NORTH TORRANCE HIGH SS  
SU NOV 16  

8:00 AM  

31079  
SJSC UNITED BS  -  1   GLENDORA FC BE  -  2   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 16  

8:00 AM  

31085  
PCSC B10 BW  -  2   SAS KICKERS WHITE BA  -  2   SINALOA JR HS SS  
SU NOV 16  

8:00 AM  

31091  
FOOTHILL STORM BE  -  2   VBSC SANTA MONICA BN  -  2   HARGITT SS  
SU NOV 16  

9:00 AM  

31071  
AVSC AMBUSH BN  -  0   SO CAL UNITED WHITE BA  -  4   LANCASTER SS  
SU NOV 16  

9:15 AM  

31088  
ROVERS SC BA  -  1   IRVINE UNITED BS  -  6   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 16  

9:30 AM  

31067  
WEST COAST UNITED BS  -  2   VUSC BLAST BA  -  0   RINCON SS  
SU NOV 16  

9:30 AM  

31076  
IUSC AMERICA BE  -  3   SLAMMERS FC BS  -  2   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 16  

9:30 AM  

31082  
SCU UNITED BN  -  1   FORCE BLUE BW  -  4   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 16  

11:00 AM  

31065  
SC STORM BLUE BS  -  2   SFYSL CRUZ AZUL BN  -  3   LOS ALAMITOS HS SS  
SU NOV 16  

11:00 AM  

31074  
VENTURA ARSENAL B10 BA  -  0   SBSC WHITE BW  -  1   NORTH TORRANCE HIGH SS  
SU NOV 16  

11:00 AM  

31080  
LBUSC STARS BW  -  3   SJSC UNITED BS  -  2   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 16  

11:00 AM  

31086  
IRVINE LASERS B94 BLUE BS  -  0   PCSC B10 BW  -  0   SINALOA JR HS SS  
SU NOV 16  

11:00 AM  

31092  
LAGUNA BEACH SC BS  -  1   FOOTHILL STORM BE  -  3   HARGITT SS  
SU NOV 16  

11:30 AM  

31070  
SO CAL UNITED WHITE BA  -  4   HG EAGLES BW  -  2   LANCASTER SS  
SU NOV 16  

12:30 PM  

31068  
STAMPEDE BE  -  0   WEST COAST UNITED BS  -  6   RINCON SS  
SU NOV 16  

12:30 PM  

31077  
STUDIO CITY KIX BN  -  0   IUSC AMERICA BE  -  4   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 16  

12:30 PM  

31083  
OJSC PREMIER BE  -  3   SCU UNITED BN  -  3   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 16  

1:00 PM  

31089  
CQSC WIZARDS BW  -  3   ROVERS SC BA  -  4   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 16  

2:00 PM  

31066  
BEACH SOCCER BW  -  1   SC STORM BLUE BS  -  2   LOS ALAMITOS HS SS  
SU NOV 16  

2:00 PM  

31072  
HG EAGLES BW  -  2   AVSC AMBUSH BN  -  1   LANCASTER SS  
SU NOV 16  

2:00 PM  

31075  
SFYSL STAR MACHINE BN  -  1   VENTURA ARSENAL B10 BA  -  0   NORTH TORRANCE HIGH SS  
SU NOV 16  

2:00 PM  

31081  
GLENDORA FC BE  -  2   LBUSC STARS BW  -  0   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 16  

2:00 PM  

31087  
SAS KICKERS WHITE BA  -  0   IRVINE LASERS B94 BLUE BS  -  1   SINALOA JR HS SS  
SU NOV 16  

2:00 PM  

31093  
VBSC SANTA MONICA BN  -  5   LAGUNA BEACH SC BS  -  2   HARGITT SS  
SU NOV 16  

3:30 PM  

31069  
VUSC BLAST BA  -  3   STAMPEDE BE  -  3   RINCON SS  
SU NOV 16  

3:30 PM  

31078  
SLAMMERS FC BS  -  9   STUDIO CITY KIX BN  -  1   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 16  

3:30 PM  

31084  
FORCE BLUE BW  -  5   OJSC PREMIER BE  -  0   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 16  

3:30 PM  

31090  
IRVINE UNITED BS  -  14   CQSC WIZARDS BW  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31094  
CFC ITALIA III G  -  10   CORONA UNITED SS  -  0   HILL ELEMENTARY SS  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31100  
WEST COAST WARRIORS G  -  3   CANYON PSA SS  -  1   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31103  
UIFC RED TITANS G  -  9   ARSENAL FC SN  -  2   HARGITT SS  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31106  
CELTIC HARPS G  -  4   JUSA SELECT B-93A SS  -  0   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31109  
EAGLES G  -  7   OYSA WAVE SN  -  1   VALLE LINDO SCH SS  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31121  
NOC BOLT SOCCER CLUB SS  -  2   SO CAL UNITED SN  -  1   BLAST COMPLEX SS  
SU NOV 23  

8:00 AM  

31124  
SASC STING BLUE SN  -  2   SO CAL FIRE SS  -  6   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

9:15 AM  

31115  
IRVINE LASERS B94 SS  -  0   SAMBA SN  -  1   PIERCE COLLEGE SS  
SU NOV 23  

9:15 AM  

31118  
SBSC BLUE SN  -  3   SAN CLEMENTE UNITED SS  -  3   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 23  

9:30 AM  

31097  
SASC STING RED G  -  6   CLAREMONT STARS SN  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

9:30 AM  

31112  
SAS KICKERS BLUE SN  -  4   NHB BLACK SS  -  0   VALLE LINDO SCH SS  
SU NOV 23  

11:00 AM  

31095  
SWSC BE  -  1   CFC ITALIA III G  -  7   HILL ELEMENTARY SS  
SU NOV 23  

11:00 AM  

31104  
SO CAL UNITED WHITE BA  -  2   UIFC RED TITANS G  -  3   HARGITT SS  
SU NOV 23  

11:00 AM  

31107  
SBSC WHITE BW  -  1   CELTIC HARPS G  -  6   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 23  

11:00 AM  

31110  
IUSC AMERICA BE  -  1   EAGLES G  -  2   VALLE LINDO SCH SS  
SU NOV 23  

11:00 AM  

31122  
IRVINE UNITED BS  -  0   NOC BOLT SOCCER CLUB SS  -  3   BLAST COMPLEX SS  
SU NOV 23  

11:00 AM  

31125  
FOOTHILL STORM BE  -  4   SASC STING BLUE SN  -  7   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

11:45 AM  

31101  
WEST COAST UNITED BS  -  1   WEST COAST WARRIORS G  -  3   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 23  

12:30 PM  

31098  
SFYSL CRUZ AZUL BN  -  2   SASC STING RED G  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

12:30 PM  

31113  
GLENDORA FC BE  -  1   SAS KICKERS BLUE SN  -  8   VALLE LINDO SCH SS  
SU NOV 23  

1:00 PM  

31116  
FORCE BLUE BW  -  0   IRVINE LASERS B94 SS  -  3   PIERCE COLLEGE SS  
SU NOV 23  

1:00 PM  

31119  
IRVINE LASERS B94 BLUE BS  -  3   SBSC BLUE SN  -  2   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 23  

2:00 PM  

31096  
CORONA UNITED SS  -  2   SWSC BE  -  2   HILL ELEMENTARY SS  
SU NOV 23  

2:00 PM  

31105  
ARSENAL FC SN  -  1   SO CAL UNITED WHITE BA  -  3   HARGITT SS  
SU NOV 23  

2:00 PM  

31108  
JUSA SELECT B-93A SS  -  1   SBSC WHITE BW  -  3   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 23  

2:00 PM  

31111  
OYSA WAVE SN  -  3   IUSC AMERICA BE  -  1   VALLE LINDO SCH SS  
SU NOV 23  

2:00 PM  

31123  
SO CAL UNITED SN  -  3   IRVINE UNITED BS  -  4   BLAST COMPLEX SS  
SU NOV 23  

2:00 PM  

31126  
SO CAL FIRE SS  -  1   FOOTHILL STORM BE  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

2:15 PM  

31102  
CANYON PSA SS  -  2   WEST COAST UNITED BS  -  2   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 23  

3:30 PM  

31099  
CLAREMONT STARS SN  -  1   SFYSL CRUZ AZUL BN  -  7   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU NOV 23  

3:30 PM  

31114  
NHB BLACK SS  -  5   GLENDORA FC BE  -  1   VALLE LINDO SCH SS  
SU NOV 23  

3:30 PM  

31117  
SAMBA SN  -  5   FORCE BLUE BW  -  1   PIERCE COLLEGE SS  
SU NOV 23  

3:30 PM  

31120  
SAN CLEMENTE UNITED SS  -  2   IRVINE LASERS B94 BLUE BS  -  0   OAKS POLO FIELD 8 SS  

• •  SWEET 16  • •

SU DEC 7  

8:00 AM  

36201  
CYPRESS CHAOS G  -  2   SO CAL UNITED WHITE BA  -  1   WSC COMPLEX SS  
SU DEC 7  

8:00 AM  

36205  
CFC ITALIA III G  -  0   IRVINE LASERS B94 SS  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU DEC 7  

9:30 AM  

36202  
EAGLES G  -  3   SAS KICKERS BLUE SN  -  4   WSC COMPLEX SS  
SU DEC 7  

9:30 AM  

36206  
UIFC RED TITANS G  -  5   SAN CLEMENTE UNITED SS  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU DEC 7  

11:00 AM  

36203  
ISC STRIKERS G  -  3   SFYSL CRUZ AZUL BN  -  0   WSC COMPLEX SS  
SU DEC 7  

11:00 AM  

36207  
SASC STING RED G  -  4   SO CAL FIRE SS  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU DEC 7  

12:30 PM  

36204  
CELTIC HARPS G  -  0   SAMBA SN  -  3   WSC COMPLEX SS  
SU DEC 7  

12:30 PM  

36208  
WEST COAST WARRIORS G  -  6   NOC BOLT SOCCER CLUB SS  -  3   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  

• •  QUARTER-FINALS  • •

SU DEC 7  

2:00 PM  

37105  
CYPRESS CHAOS G  -  5   SAS KICKERS BLUE SN  -  4   WSC COMPLEX SS  
SU DEC 7  

2:00 PM  

37107  
IRVINE LASERS B94 SS  -  2   UIFC RED TITANS G  -  1   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  
SU DEC 7  

3:30 PM  

37106  
ISC STRIKERS G  -  6   SAMBA SN  -  2   WSC COMPLEX SS  
SU DEC 7  

3:30 PM  

37108  
SASC STING RED G  -  4   WEST COAST WARRIORS G  -  2   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  

• •  SEMI-FINALS  • •

SA DEC 13  

8:00 AM  

38051  
CYPRESS CHAOS G  -  0   SASC STING RED G  -  1   WSC COMPLEX SS  
SA DEC 13  

9:30 AM  

38052  
ISC STRIKERS G  -  2   IRVINE LASERS B94 SS  -  0   WSC COMPLEX SS  

• •  CHAMPIONSHIP  • •

SU DEC 14  

1:30 PM  

39021  
SASC STING RED G  -  3   ISC STRIKERS G  -  5   SAN BERNARDINO COMPLEX 8  


    ISC STRIKERS