2002

SCHEDULES AND SCORES
Boys U10

POOL WINNERS IN PURPLE
SCOREKEEPER: GREG BISHOP

POOL A
TUSTIN UNITED BS
RAMPAGE BN
JUSA SELECT B-92C BW
POOL B
FLYERS BN
SBSC WHITE BW
FURY F.C. BS
POOL C
FUTURAS ESTRELLAS BW
WOLVES BS
ROVERS BN
POOL D
BSC MILAN BW
GLENDORA FC BE
SCV MAGIC BN
POOL E
ISC STRIKERS RED BS
BEACH SOCCER BW
LA VERNE LAZERS BE
POOL F
NITEMARES ELIMINATOR 93 BE
PATEADORES 10W BS
HDSA PATRIOTS BN
POOL G
VUSC BLAST BN
WSC QUAKES 4 BW
JUSA SELECT B-92B BS
POOL H
LOS GAUCHOS BE
SFYSL LAZIO BN
IRVINE LASERS B93 BS
POOL I
SJSC UNITED BS
BREA BLAZE BW
CLAREMONT STARS BE
POOL J
CFC ITALIA II G
SO CAL UNITED SN
WEST COAST UNITED SS
POOL K
FC BARCELONA G
OJSC PREMIER SS
AV STORM BE
POOL L
SO. BAY FORCE B92WHITE G
CYPRESS SOCKERS SELECT SS
TUSTIN UNITED BS
POOL M
WEST COAST WARRIORS G
SO. BAY FORCE B92BLUE SN
FLYERS BN
POOL N
PATEADORES BLUE G
SASC STING SN
FUTURAS ESTRELLAS BW
POOL O
UIFC RED TITANS G
SC STORM SS
BSC MILAN BW
POOL P
SAMBA G
WC EXPRESS SN
ISC STRIKERS RED BS
POOL Q
MONARCAS USA SN
CANYON PSA SS
NITEMARES ELIMINATOR 93 BE
POOL R
JUSA SELECT B-92A SS
CELTIC HARPS SN
VUSC BLAST BN
POOL S
EAGLES SN
SWSC SS
LOS GAUCHOS BE
POOL T
CFC SUDDEN DEATH SS
SBSC BLUE SN
SJSC UNITED BS

DATE

TIME  

GAME  

HOME VISITORS FIELD
SU NOV 3  

8:00 AM  

30049  
TUSTIN UNITED BS  -  3   RAMPAGE BN  -  0   CURRIE MIDDLE SCHOOL SS  
SU NOV 3  

8:00 AM  

30058  
BSC MILAN BW  -  2   GLENDORA FC BE  -  1   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 3  

8:00 AM  

30061  
ISC STRIKERS RED BS  -  9   BEACH SOCCER BW  -  0   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 3  

8:00 AM  

30064  
NITEMARES ELIMINATOR 93 BE  -  7   PATEADORES 10W BS  -  4   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 3  

8:00 AM  

30073  
SJSC UNITED BS  -  5   BREA BLAZE BW  -  2   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 3  

9:30 AM  

30052  
FLYERS BN  -  4   SBSC WHITE BW  -  0   CURRIE MIDDLE SCHOOL SS  
SU NOV 3  

9:30 AM  

30055  
FUTURAS ESTRELLAS BW  -  2   WOLVES BS  -  1   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 3  

9:30 AM  

30067  
VUSC BLAST BN  -  5   WSC QUAKES 4 BW  -  2   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 3  

9:30 AM  

30070  
LOS GAUCHOS BE  -  2   SFYSL LAZIO BN  -  2   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 3  

11:00 AM  

30050  
JUSA SELECT B-92C BW  -  0   TUSTIN UNITED BS  -  3   CURRIE MIDDLE SCHOOL SS  
SU NOV 3  

11:00 AM  

30059  
SCV MAGIC BN  -  1   BSC MILAN BW  -  9   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 3  

11:00 AM  

30062  
LA VERNE LAZERS BE  -  1   ISC STRIKERS RED BS  -  3   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 3  

11:00 AM  

30065  
HDSA PATRIOTS BN  -  2   NITEMARES ELIMINATOR 93 BE  -  3   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 3  

11:00 AM  

30074  
CLAREMONT STARS BE  -  2   SJSC UNITED BS  -  8   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 3  

12:30 PM  

30053  
FURY F.C. BS  -  1   FLYERS BN  -  10   CURRIE MIDDLE SCHOOL SS  
SU NOV 3  

12:30 PM  

30056  
ROVERS BN  -  1   FUTURAS ESTRELLAS BW  -  6   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 3  

12:30 PM  

30068  
JUSA SELECT B-92B BS  -  1   VUSC BLAST BN  -  2   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 3  

12:30 PM  

30071  
IRVINE LASERS B93 BS  -  1   LOS GAUCHOS BE  -  3   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 3  

2:00 PM  

30051  
RAMPAGE BN  -  3   JUSA SELECT B-92C BW  -  1   CURRIE MIDDLE SCHOOL SS  
SU NOV 3  

2:00 PM  

30060  
GLENDORA FC BE  -  5   SCV MAGIC BN  -  0   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 3  

2:00 PM  

30063  
BEACH SOCCER BW  -  0   LA VERNE LAZERS BE  -  6   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 3  

2:00 PM  

30066  
PATEADORES 10W BS  -  1   HDSA PATRIOTS BN  -  1   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 3  

2:00 PM  

30075  
BREA BLAZE BW  -  5   CLAREMONT STARS BE  -  3   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 3  

3:30 PM  

30054  
SBSC WHITE BW  -  7   FURY F.C. BS  -  0   CURRIE MIDDLE SCHOOL SS  
SU NOV 3  

3:30 PM  

30057  
WOLVES BS  -  3   ROVERS BN  -  4   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 3  

3:30 PM  

30069  
WSC QUAKES 4 BW  -  3   JUSA SELECT B-92B BS  -  1   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 3  

3:30 PM  

30072  
SFYSL LAZIO BN  -  4   IRVINE LASERS B93 BS  -  2   SUNFLOWER SCHOOL SS  
SU NOV 17  

8:00 AM  

30079  
FC BARCELONA G  -  9   OJSC PREMIER SS  -  0   WESTMINSTER SS  
SU NOV 17  

8:00 AM  

30082  
SO. BAY FORCE B92WHITE G  -  3   CYPRESS SOCKERS SELECT SS  -  0   YUKON ELEM SS  
SU NOV 17  

8:00 AM  

30088  
PATEADORES BLUE G  -  2   SASC STING SN  -  3   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 17  

8:00 AM  

30094  
SAMBA G  -  1   WC EXPRESS SN  -  0   HOLLENCREST MS SS  
SU NOV 17  

8:00 AM  

30100  
JUSA SELECT B-92A SS  -  0   CELTIC HARPS SN  -  2   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 17  

8:00 AM  

30106  
CFC SUDDEN DEATH SS  -  2   SBSC BLUE SN  -  4   WESTMINSTER SS 2  
SU NOV 17  

9:30 AM  

30076  
CFC ITALIA II G  -  8   SO CAL UNITED SN  -  1   WESTMINSTER SS 2  
SU NOV 17  

9:30 AM  

30085  
WEST COAST WARRIORS G  -  5   SO. BAY FORCE B92BLUE SN  -  1   YUKON ELEM SS  
SU NOV 17  

9:30 AM  

30091  
UIFC RED TITANS G  -  2   SC STORM SS  -  3   WESTMINSTER SS  
SU NOV 17  

9:30 AM  

30097  
MONARCAS USA SN  -  8   CANYON PSA SS  -  0   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 17  

9:30 AM  

30103  
EAGLES SN  -  5   SWSC SS  -  0   HOLLENCREST MS SS  
SU NOV 17  

11:00 AM  

30080  
AV STORM BE  -  0   FC BARCELONA G  -  3   WESTMINSTER SS  
SU NOV 17  

11:00 AM  

30083  
TUSTIN UNITED BS  -  0   SO. BAY FORCE B92WHITE G  -  8   YUKON ELEM SS  
SU NOV 17  

11:00 AM  

30089  
FUTURAS ESTRELLAS BW  -  4   PATEADORES BLUE G  -  4   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 17  

11:00 AM  

30095  
ISC STRIKERS RED BS  -  1   SAMBA G  -  7   HOLLENCREST MS SS  
SU NOV 17  

11:00 AM  

30101  
VUSC BLAST BN  -  4   JUSA SELECT B-92A SS  -  0   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 17  

11:00 AM  

30107  
SJSC UNITED BS  -  4   CFC SUDDEN DEATH SS  -  2   WESTMINSTER SS 2  
SU NOV 17  

12:30 PM  

30077  
WEST COAST UNITED SS  -  0   CFC ITALIA II G  -  12   WESTMINSTER SS 2  
SU NOV 17  

12:30 PM  

30086  
FLYERS BN  -  2   WEST COAST WARRIORS G  -  4   YUKON ELEM SS  
SU NOV 17  

12:30 PM  

30092  
BSC MILAN BW  -  4   UIFC RED TITANS G  -  10   WESTMINSTER SS  
SU NOV 17  

12:30 PM  

30098  
NITEMARES ELIMINATOR 93 BE  -  4   MONARCAS USA SN  -  9   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 17  

12:30 PM  

30104  
LOS GAUCHOS BE  -  2   EAGLES SN  -  2   HOLLENCREST MS SS  
SU NOV 17  

2:00 PM  

30081  
OJSC PREMIER SS  -  1   AV STORM BE  -  4   WESTMINSTER SS  
SU NOV 17  

2:00 PM  

30084  
CYPRESS SOCKERS SELECT SS  -  1   TUSTIN UNITED BS  -  3   YUKON ELEM SS  
SU NOV 17  

2:00 PM  

30090  
SASC STING SN  -  1   FUTURAS ESTRELLAS BW  -  0   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 17  

2:00 PM  

30096  
WC EXPRESS SN  -  4   ISC STRIKERS RED BS  -  1   HOLLENCREST MS SS  
SU NOV 17  

2:00 PM  

30102  
CELTIC HARPS SN  -  4   VUSC BLAST BN  -  2   CELTIC PARK SS (DRUID SS)  
SU NOV 17  

2:00 PM  

30108  
SBSC BLUE SN  -  3   SJSC UNITED BS  -  1   WESTMINSTER SS 2  
SU NOV 17  

3:30 PM  

30078  
SO CAL UNITED SN  -  2   WEST COAST UNITED SS  -  2   WESTMINSTER SS 2  
SU NOV 17  

3:30 PM  

30087  
SO. BAY FORCE B92BLUE SN  -  1   FLYERS BN  -  3   YUKON ELEM SS  
SU NOV 17  

3:30 PM  

30093  
SC STORM SS  -  5   BSC MILAN BW  -  1   WESTMINSTER SS  
SU NOV 17  

3:30 PM  

30099  
CANYON PSA SS  -  5   NITEMARES ELIMINATOR 93 BE  -  2   WSC COMPLEX SS  
SU NOV 17  

3:30 PM  

30105  
SWSC SS  -  3   LOS GAUCHOS BE  -  5   HOLLENCREST MS SS  

• •  SWEET 16  • •

SU NOV 24  

0: AM  

36010  
MONARCAS USA SN  -  1   CELTIC HARPS SN  -  0   GAME FORFEITED  
SU NOV 24  

8:00 AM  

36009  
CFC ITALIA II G  -  8   FLYERS BN  -  1   OAKS POLO FIELD 1 SS  
SU NOV 24  

8:00 AM  

36011  
FC BARCELONA G  -  5   AV STORM BE  -  1   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 24  

9:30 AM  

36012  
SAMBA G  -  2   EAGLES SN  -  1   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 24  

11:00 AM  

36013  
SO. BAY FORCE B92WHITE G  -  4   VUSC BLAST BN  -  0   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 24  

12:30 PM  

36014  
SC STORM SS  -  1   SBSC BLUE SN  -  2   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 24  

2:00 PM  

36015  
WEST COAST WARRIORS G  -  8   WC EXPRESS SN  -  0   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU NOV 24  

3:30 PM  

36016  
SASC STING SN  -  1   LOS GAUCHOS BE  -  0   OAKS POLO FIELD 8 SS  

• •  QUARTER-FINALS  • •

SU DEC 8  

9:15 AM  

37008  
FC BARCELONA G  -  4   SAMBA G  -  1   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU DEC 8  

10:30 AM  

37009  
SO. BAY FORCE B92WHITE G  -  4   SBSC BLUE SN  -  3   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU DEC 8  

11:45 AM  

37010  
WEST COAST WARRIORS G  -  6   SASC STING SN  -  1   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SU DEC 8  

1:00 PM  

37007  
CFC ITALIA II G  -  6   MONARCAS USA SN  -  2   OAKS POLO FIELD 8 SS  

• •  SEMI-FINALS  • •

SA DEC 14  

11:00 AM  

38003  
CFC ITALIA II G  -  3   WEST COAST WARRIORS G  -  4   OAKS POLO FIELD 8 SS  
SA DEC 14  

12:30 PM  

38004  
FC BARCELONA G  -  0   SO. BAY FORCE B92WHITE G  -  1   OAKS POLO FIELD 8 SS  

• •  CHAMPIONSHIP  • •

SU DEC 15  

1:30 PM  

39002  
WEST COAST WARRIORS G  -  1   SO. BAY FORCE B92WHITE G  -  3   OAKS POLO FIELD 8 SS  


    SO. BAY FORCE B92WHITE