2001

SCHEDULES AND SCORES
Boys U13

POOL WINNERS IN PURPLE
SCOREKEEPER: ROB RABENSTON

POOL !
CLUB SANTOS ALIANZA USA SS
CITY MAGIC SN
FC LAZIO BN
POOL #
CYPRESS UNITED SES
SANTOS SE
AV HEAT WHITE BN
POOL $
ALTA LOMA AZTECS-PM SEN
CUSC XTREME NRG SS
SO.GATE PUMAS BW
POOL %
SCG REBELS SC
SWSC SE
AVSC AMBUSH BN
POOL &
WSC REGGAE BOYZ SC
DESERT UNITED SE
SMU REVOLUTION BW
POOL +
SMU FURY SN
FRYSC FORCE SS
ASC EXPRESS BD
POOL ?
DESERT FIRPO JR. SE
CLUB DEPORTIVO LEON AC SC
SAN CLEMENTE UNITED BS
POOL @
HG EAGLES SES
N V HOTSPURS SN
DSC VALENCIA BN
POOL A
CORONA EAGLES BC
SCU UNITED BN
BREA BLAZE BS
POOL B
TIJUANA JR. BW
MORENO VALLEY HEAT BE
BEACH SOCCER BLACK BD
POOL C
IUSC COYOTES BE
BEACH SOCCER WHITE BW
ALTA LOMA AZTECS-FM BC
POOL D
NV REVOLUTION BN
BRM RAIDERS BC
MB HURRICANES BW
POOL E
OJSC SURGE BS
CFC STRIKERS BD
HESPERIA EXPRESS BE
POOL F
LA HABRA MATADORS BD
SC STORM BS
SAMBA BN
POOL G
CORONA EAGLES GALAXY BC
AV HEAT WHITE BN
LAGUNA BEACH SC BS
POOL H
SO.GATE PUMAS BW
HEMET/SANJACINTO JUVENTUS BE
SOUTH COAST BEACH BD
POOL I
PERRIS DYNASTY BE
SO. BAY FORCE BW
DSC VALENCIA BN
POOL J
AVSC AMBUSH BN
LA VERNE LAZERS BLACK BC
CITY BOOTERS BW
POOL K
SAN CLEMENTE UNITED BS
PSCS ARSENAL BD
VUSC BLAST RED BN
POOL L
ASC EXPRESS BD
TUSTIN UNITED RED BS
CANYON CLASSIC FC BS
POOL M
LA VERNE LAZERS RED BC
FC LAZIO BN
REVOLUTIONFC BD
POOL N
PACIFIC SC BS
VVUSC COYOTES BE
SMU REVOLUTION BW
POOL O
OJSC ALLIANCE SES
I.E. STRIKERS SE
SMU REBELS SN
POOL P
SO CAL UNITED SEN
JETS SC
MVSC SS
POOL Q
PACIFIC SC BS
SJSC INTER SS
CLUB POMONA SC
POOL R
LOS GAUCHOS SEN
TUSC GENESIS SN
CORINTHIAN RENEGADE SE
POOL S
CANYON PSA SES
ARSENAL RED SE
SCV MAGIC SN
POOL T
VUSC BLAST SEN
ATLAS SC
WOLFPACK BLUE SS
POOL U
WEST COAST WARRIORS SES
ISC STRIKERS RED SS
SCU UNITED BN
POOL V
PVSC RAIDERS SEN
CVU ELITE SN
TIJUANA JR. BW
POOL W
SOUTH COAST COSMOS SES
IUSC COYOTES BE
A V STORM WHITE SE
POOL X
WSC ELITE SEN
SGVSC COSMOS SC
NV REVOLUTION BN
POOL Y
JUSA SELECT B-88A SES
IRVINE LASERS B88 SS
OJSC SURGE BS
POOL Z
DSC ARSENAL SEN
AVSSC SHARKS SN
LA HABRA MATADORS BD

DATE

TIME  

GAME  

HOME VISITORS FIELD
SU NOV 4  

8:00 AM  

30265  
TIJUANA JR. BW  -  7   MORENO VALLEY HEAT BE  -  2   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 4  

8:00 AM  

30274  
OJSC SURGE BS  -  4   CFC STRIKERS BD  -  1   WESTMINSTER HS 2  
SU NOV 4  

8:00 AM  

30283  
SO.GATE PUMAS BW  -  4   HEMET/SANJACINTO JUVENTUS BE  -  0   ORANGEWOOD ELEMENTARY  
SU NOV 4  

8:00 AM  

30292  
SAN CLEMENTE UNITED BS  -  1   PSCS ARSENAL BD  -  0   FORSTER RANCH PARK  
SU NOV 4  

8:00 AM  

30298  
LA VERNE LAZERS RED BC  -  1   FC LAZIO BN  -  4   BLAST COMPLEX 2  
SU NOV 4  

8:00 AM  

30301  
PACIFIC SC BS  -  1   VVUSC COYOTES BE  -  1   HICKS CANYON A  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30262  
CORONA EAGLES BC  -  1   SCU UNITED BN  -  4   BREA OLINDA HIGH SCHOOL  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30268  
IUSC COYOTES BE  -  2   BEACH SOCCER WHITE BW  -  1   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30271  
NV REVOLUTION BN  -  3   BRM RAIDERS BC  -  0   BONITA HIGH SCHOOL 2  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30277  
LA HABRA MATADORS BD  -  6   SC STORM BS  -  1   CYSA COMPLEX 12  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30280  
CORONA EAGLES GALAXY BC  -  0   AV HEAT WHITE BN  -  0   EAGLE GLEN PARK 1  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30286  
PERRIS DYNASTY BE  -  0   SO. BAY FORCE BW  -  2   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 4  

9:30 AM  

30295  
ASC EXPRESS BD  -  1   TUSTIN UNITED RED BS  -  1   LOARA HIGH SCHOOL 1  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30266  
BEACH SOCCER BLACK BD  -  0   TIJUANA JR. BW  -  5   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30275  
HESPERIA EXPRESS BE  -  0   OJSC SURGE BS  -  7   WESTMINSTER HS 2  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30284  
SOUTH COAST BEACH BD  -  2   SO.GATE PUMAS BW  -  3   ORANGEWOOD ELEMENTARY  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30290  
LA VERNE LAZERS BLACK BC  -  0   AVSC AMBUSH BN  -  2   BONITA HIGH SCHOOL 2  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30293  
VUSC BLAST RED BN  -  1   SAN CLEMENTE UNITED BS  -  2   FORSTER RANCH PARK  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30299  
REVOLUTIONFC BD  -  1   LA VERNE LAZERS RED BC  -  2   BLAST COMPLEX 2  
SU NOV 4  

11:00 AM  

30302  
SMU REVOLUTION BW   PACIFIC SC BS   HICKS CANYON A  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30263  
BREA BLAZE BS  -  0   CORONA EAGLES BC  -  2   BREA OLINDA HIGH SCHOOL  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30269  
ALTA LOMA AZTECS-FM BC  -  0   IUSC COYOTES BE  -  3   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30272  
MB HURRICANES BW  -  1   NV REVOLUTION BN  -  9   BONITA HIGH SCHOOL 2  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30278  
SAMBA BN  -  1   LA HABRA MATADORS BD  -  4   CYSA COMPLEX 12  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30281  
LAGUNA BEACH SC BS  -  3   CORONA EAGLES GALAXY BC  -  3   EAGLE GLEN PARK 1  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30287  
DSC VALENCIA BN  -  8   PERRIS DYNASTY BE  -  1   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 4  

12:30 PM  

30296  
CANYON CLASSIC FC BS  -  0   ASC EXPRESS BD  -  4   LOARA HIGH SCHOOL 1  
SU NOV 4  

2:00 PM  

30267  
MORENO VALLEY HEAT BE  -  2   BEACH SOCCER BLACK BD  -  1   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 4  

2:00 PM  

30276  
CFC STRIKERS BD  -  2   HESPERIA EXPRESS BE  -  1   WESTMINSTER HS 2  
SU NOV 4  

2:00 PM  

30285  
HEMET/SANJACINTO JUVENTUS BE  -  1   SOUTH COAST BEACH BD  -  5   ORANGEWOOD ELEMENTARY  
SU NOV 4  

2:00 PM  

30294  
PSCS ARSENAL BD  -  3   VUSC BLAST RED BN  -  0   FORSTER RANCH PARK  
SU NOV 4  

2:00 PM  

30300  
FC LAZIO BN  -  4   REVOLUTIONFC BD  -  1   BLAST COMPLEX 2  
SU NOV 4  

2:00 PM  

30303  
TBA  -  0   TBA  -  1   FVHS STADIUM FIELD  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30264  
SCU UNITED BN  -  2   BREA BLAZE BS  -  1   BREA OLINDA HIGH SCHOOL  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30270  
BEACH SOCCER WHITE BW  -  1   ALTA LOMA AZTECS-FM BC  -  0   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30273  
BRM RAIDERS BC  -  1   MB HURRICANES BW  -  0   BONITA HIGH SCHOOL 2  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30279  
SC STORM BS  -  2   SAMBA BN  -  5   CYSA COMPLEX 12  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30282  
AV HEAT WHITE BN  -  3   LAGUNA BEACH SC BS  -  1   EAGLE GLEN PARK 1  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30288  
SO. BAY FORCE BW  -  2   DSC VALENCIA BN  -  3   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 4  

3:30 PM  

30297  
TUSTIN UNITED RED BS  -  4   CANYON CLASSIC FC BS  -  0   LOARA HIGH SCHOOL 1  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30241  
CYPRESS UNITED SES  -  3   SANTOS SE  -  2   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30244  
ALTA LOMA AZTECS-PM SEN  -  3   CUSC XTREME NRG SS  -  1   WHITNEY HS 1  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30247  
SCG REBELS SC  -  4   SWSC SE  -  2   JAMES DAY MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30253  
SMU FURY SN  -  0   FRYSC FORCE SS  -  1   CSU FULLERTON 1  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30304  
OJSC ALLIANCE SES  -  3   I.E. STRIKERS SE  -  0   JEHUE MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30310  
PACIFIC SC BS  -  0   SJSC INTER SS  -  2   FREEMONT MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30316  
CANYON PSA SES  -  1   ARSENAL RED SE  -  0   GAHR HIGH SCHOOL  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30319  
VUSC BLAST SEN  -  1   ATLAS SC  -  0   ARTURO SANCHEZ ELEM  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30322  
WEST COAST WARRIORS SES  -  1   ISC STRIKERS RED SS  -  2   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30328  
SOUTH COAST COSMOS SES  -  1   IUSC COYOTES BE  -  1   EDISON HIGH SCHOOL 1  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30331  
WSC ELITE SEN  -  8   SGVSC COSMOS SC  -  0   WSC COMPLEX 2  
SU NOV 11  

8:00 AM  

30337  
DSC ARSENAL SEN  -  1   AVSSC SHARKS SN  -  4   PELONA VISTA 9  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30238  
CLUB SANTOS ALIANZA USA SS  -  0   CITY MAGIC SN  -  3   EL POTRERO PARK 2  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30250  
WSC REGGAE BOYZ SC  -  4   DESERT UNITED SE  -  3   EL POTRERO PARK 3  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30256  
DESERT FIRPO JR. SE  -  1   CLUB DEPORTIVO LEON AC SC  -  0   ARTURO SANCHEZ ELEM  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30259  
HG EAGLES SES  -  1   N V HOTSPURS SN  -  4   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30307  
SO CAL UNITED SEN  -  4   JETS SC  -  0   WESTMINSTER HS 1  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30313  
LOS GAUCHOS SEN  -  2   TUSC GENESIS SN  -  0   CRAFTON PARK  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30325  
PVSC RAIDERS SEN  -  0   CVU ELITE SN  -  0   PELONA VISTA PARK 8  
SU NOV 11  

9:30 AM  

30334  
JUSA SELECT B-88A SES  -  2   IRVINE LASERS B88 SS  -  1   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30242  
AV HEAT WHITE BN  -  4   CYPRESS UNITED SES  -  1   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30245  
SO.GATE PUMAS BW  -  2   ALTA LOMA AZTECS-PM SEN  -  4   WHITNEY HS 1  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30248  
AVSC AMBUSH BN  -  0   SCG REBELS SC  -  6   JAMES DAY MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30254  
ASC EXPRESS BD  -  3   SMU FURY SN  -  0   CSU FULLERTON 1  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30305  
SMU REBELS SN  -  0   OJSC ALLIANCE SES  -  1   JEHUE MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30311  
CLUB POMONA SC  -  1   PACIFIC SC BS  -  2   FREEMONT MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30317  
SCV MAGIC SN  -  0   CANYON PSA SES  -  2   GAHR HIGH SCHOOL  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30320  
WOLFPACK BLUE SS  -  3   VUSC BLAST SEN  -  2   ARTURO SANCHEZ ELEM  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30323  
SCU UNITED BN  -  3   WEST COAST WARRIORS SES  -  3   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30329  
A V STORM WHITE SE  -  0   SOUTH COAST COSMOS SES  -  1   EDISON HIGH SCHOOL 1  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30332  
NV REVOLUTION BN  -  1   WSC ELITE SEN  -  0   WSC COMPLEX 2  
SU NOV 11  

11:00 AM  

30338  
LA HABRA MATADORS BD  -  7   DSC ARSENAL SEN  -  1   PELONA VISTA 9  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30239  
FC LAZIO BN  -  1   CLUB SANTOS ALIANZA USA SS  -  4   EL POTRERO PARK 2  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30251  
SMU REVOLUTION BW  -  2   WSC REGGAE BOYZ SC  -  2   EL POTRERO PARK 3  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30257  
SAN CLEMENTE UNITED BS  -  1   DESERT FIRPO JR. SE  -  2   ARTURO SANCHEZ ELEM  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30260  
DSC VALENCIA BN  -  5   HG EAGLES SES  -  2   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30308  
MVSC SS  -  0   SO CAL UNITED SEN  -  6   WESTMINSTER HS 1  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30314  
CORINTHIAN RENEGADE SE  -  0   LOS GAUCHOS SEN  -  7   CRAFTON PARK  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30326  
TIJUANA JR. BW  -  3   PVSC RAIDERS SEN  -  2   PELONA VISTA PARK 8  
SU NOV 11  

12:30 PM  

30335  
OJSC SURGE BS  -  1   JUSA SELECT B-88A SES  -  2   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30243  
SANTOS SE  -  3   AV HEAT WHITE BN  -  2   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30246  
CUSC XTREME NRG SS  -  1   SO.GATE PUMAS BW  -  1   WHITNEY HS 1  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30249  
SWSC SE  -  3   AVSC AMBUSH BN  -  3   JAMES DAY MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30255  
FRYSC FORCE SS  -  2   ASC EXPRESS BD  -  0   CSU FULLERTON 1  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30306  
I.E. STRIKERS SE  -  1   SMU REBELS SN  -  0   JEHUE MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30312  
SJSC INTER SS  -  1   CLUB POMONA SC  -  0   FREEMONT MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30318  
ARSENAL RED SE  -  3   SCV MAGIC SN  -  2   GAHR HIGH SCHOOL  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30321  
ATLAS SC  -  5   WOLFPACK BLUE SS  -  1   ARTURO SANCHEZ ELEM  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30324  
ISC STRIKERS RED SS  -  1   SCU UNITED BN  -  4   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30330  
IUSC COYOTES BE  -  4   A V STORM WHITE SE  -  0   EDISON HIGH SCHOOL 1  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30333  
SGVSC COSMOS SC  -  5   NV REVOLUTION BN  -  5   WSC COMPLEX 2  
SU NOV 11  

2:00 PM  

30339  
AVSSC SHARKS SN  -  1   LA HABRA MATADORS BD  -  3   PELONA VISTA 9  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30240  
CITY MAGIC SN  -  1   FC LAZIO BN  -  2   EL POTRERO PARK 2  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30252  
DESERT UNITED SE  -  4   SMU REVOLUTION BW  -  1   EL POTRERO PARK 3  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30258  
CLUB DEPORTIVO LEON AC SC  -  3   SAN CLEMENTE UNITED BS  -  0   ARTURO SANCHEZ ELEM  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30261  
N V HOTSPURS SN  -  2   DSC VALENCIA BN  -  2   EL POTRERO PARK 1  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30309  
JETS SC  -  1   MVSC SS  -  0   WESTMINSTER HS 1  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30315  
TUSC GENESIS SN  -  4   CORINTHIAN RENEGADE SE  -  1   CRAFTON PARK  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30327  
CVU ELITE SN  -  2   TIJUANA JR. BW  -  4   PELONA VISTA PARK 8  
SU NOV 11  

3:30 PM  

30336  
IRVINE LASERS B88 SS  -  4   OJSC SURGE BS  -  3   HERITAGE IRVINE C  

• •  ROUND OF 32  • •

SU NOV 18  

8:00 AM  

35065  
ARSENAL FC G  -  1   WSC ELITE SEN  -  0   CYSA COMPLEX 15  
SU NOV 18  

8:00 AM  

35069  
ISC STRIKERS G  -  7   SOUTH COAST COSMOS SES  -  2   CYSA COMPLEX 16  
SU NOV 18  

8:00 AM  

35075  
PATEADORES G  -  4   FRYSC FORCE SS  -  0   CYSA COMPLEX 17  
SU NOV 18  

9:30 AM  

35066  
SCU UNITED BN  -  0   TIJUANA JR. BW  -  5   CYSA COMPLEX 15  
SU NOV 18  

9:30 AM  

35070  
CANYON PSA SES  -  0   NV REVOLUTION BN  -  4   CYSA COMPLEX 16  
SU NOV 18  

9:30 AM  

35076  
SO CAL UNITED SEN  -  7   AV HEAT WHITE BN  -  0   CYSA COMPLEX 17  
SU NOV 18  

11:00 AM  

35067  
OCU VIPERS G  -  9   DSC VALENCIA BN  -  1   CYSA COMPLEX 15  
SU NOV 18  

11:00 AM  

35071  
CELTIC HARPS G  -  2   WSC REGGAE BOYZ SC  -  0   CYSA COMPLEX 16  
SU NOV 18  

11:00 AM  

35077  
AV HEAT G  -  1   DESERT FIRPO JR. SE  -  4   CYSA COMPLEX 17  
SU NOV 18  

12:30 PM  

35068  
ATLAS SC  -  2   IUSC COYOTES BE  -  1   CYSA COMPLEX 15  
SU NOV 18  

12:30 PM  

35072  
LOS GAUCHOS SEN  -  2   JUSA SELECT B-88A SES  -  1   CYSA COMPLEX 16  
SU NOV 18  

12:30 PM  

35078  
OJSC ALLIANCE SES  -  3   ALTA LOMA AZTECS-PM SEN  -  1   CYSA COMPLEX 17  
SU NOV 18  

2:00 PM  

35073  
BRM FC BARCELONA G  -  2   CITY MAGIC SN  -  1   CYSA COMPLEX 16  
SU NOV 18  

2:00 PM  

35079  
CLAREMONT STARS G  -  1   SCG REBELS SC  -  6   CYSA COMPLEX 17  
SU NOV 18  

3:30 PM  

35074  
SJSC INTER SS  -  0   LA HABRA MATADORS BD  -  2   CYSA COMPLEX 16  
SU NOV 18  

3:30 PM  

35080  
FCSB UNITED SEN  -  6   N V HOTSPURS SN  -  2   CYSA COMPLEX 17  

• •  SWEET 16  • •

SU DEC 2  

8:00 AM  

36059  
ISC STRIKERS G  -  8   NV REVOLUTION BN  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 2  

9:30 AM  

36060  
CELTIC HARPS G  -  1   LOS GAUCHOS SEN  -  0   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 2  

11:00 AM  

36061  
BRM FC BARCELONA G  -  2   LA HABRA MATADORS BD  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 2  

12:30 PM  

36062  
PATEADORES G  -  0   SO CAL UNITED SEN  -  2   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 2  

2:00 PM  

36057  
ARSENAL FC G  -  5   TIJUANA JR. BW  -  0   OAKS POLO FIELD 3  
SU DEC 2  

2:00 PM  

36063  
DESERT FIRPO JR. SE  -  3   OJSC ALLIANCE SES  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 2  

3:30 PM  

36058  
OCU VIPERS G  -  5   ATLAS SC  -  1   OAKS POLO FIELD 3  
SU DEC 2  

3:30 PM  

36064  
SCG REBELS SC  -  1   FCSB UNITED SEN  -  2   OAKS POLO FIELD 2  

• •  QUARTER-FINALS  • •

SA DEC 8  

8:00 AM  

37029  
ARSENAL FC G  -  5   FCSB UNITED SEN  -  0   OAKS POLO FIELD 2  
SA DEC 8  

9:30 AM  

37032  
CELTIC HARPS G  -  4   BRM FC BARCELONA G  -  3   OAKS POLO FIELD 2  
SA DEC 8  

11:00 AM  

37031  
ISC STRIKERS G  -  0   SO CAL UNITED SEN  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SA DEC 8  

12:30 PM  

37030  
OCU VIPERS G  -  4   DESERT FIRPO JR. SE  -  2   OAKS POLO FIELD 2  

• •  SEMI-FINALS  • •

SU DEC 9  

11:00 AM  

38015  
ARSENAL FC G  -  1   CELTIC HARPS G  -  0   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 9  

11:00 AM  

38016  
OCU VIPERS G  -  1   SO CAL UNITED SEN  -  0   OAKS POLO FIELD 4  

• •  CHAMPIONSHIP  • •

SU DEC 9  

2:00 PM  

39008  
ARSENAL FC G  -  3   OCU VIPERS G  -  0   OAKS POLO FIELD 2  


  ARSENAL FC