2001

SCHEDULES AND SCORES
Boys U11

POOL WINNERS IN PURPLE
SCOREKEEPER: KATHY MITCHELL

POOL A
DESERT UNITED RED SES
N V FUSION BN
REAL FC TOROS BS
POOL B
FLYERS SEN
RUSC REVOLUTION BE
GLENDORA TORNADO S.C. BC
POOL C
PERRIS DYNASTY SES
CFC ICE BW
CORINTHIAN COLTON BE
POOL D
SASC STING SEN
WC EXPRESS BC
SO. BAY FORCE BW
POOL E
PATEADORES BLUE SES
ISC STRIKERS RED BS
CVU BLIZZARD BN
POOL F
EAGLES SEN
CRESCENTA VALLEY SC BN
SJSC SAINTS BS
POOL G
OSC INTER SES
CELTIC HARPS BE
SGVSC UNTOUCHABLES BC
POOL H
N V LIONS SEN
SANTOS ALIANZA U.S.A. BW
BEACH SOCCER BLACK BW
POOL I
TUSTIN UNITED SES
CORONA EAGLES GALAXY BC
SMU BLUE RAIDERS BN
POOL J
GALAXY JUVENTUS SEN
PATEADORES WHITE SS
CORONA EAGLES BE
POOL K
CORONA EAGLES SES
HSC HIBERNIANS SN
FRYSC FURY BC
POOL L
CITY RANGERS SEN
MVSC SS
H.G. EAGLES BW
POOL M
LAGUNA BEACH SC SES
SASC STING RED SN
CORONA UNITED BE
POOL N
AGSS E SEN
OJSC PREMIER SS
BEACH SOCCER WHITE BW
POOL O
CELTIC HOOPS SES
AVSSC SHARKS SN
LOS GAUCHOS BE
POOL P
OYSA WAVE SN
CANYON PSA SS
OJSC ARSENAL BS
POOL Q
PACIFIC SC SS
CQSC QUEST SN
ALTA LOMA AZTECS BE
POOL R
SO. BAY FORCE BRASIL SN
IRVINE LASERS SS
PSCS REBELS BS
POOL S
TUSC UNITED SS
MB HURRICANES SN
WINNER OF
POOL T
SAMBA SN
PACIFIC SC WHITE SS
OSC TIMBERWOLVES BS

DATE

TIME  

GAME  

HOME VISITORS FIELD
SU NOV 18  

8:00 AM  

30088  
DESERT UNITED RED SES  -  5   N V FUSION BN  -  1   BLAST COMPLEX 1  
SU NOV 18  

8:00 AM  

30097  
SASC STING SEN  -  1   WC EXPRESS BC  -  0   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 18  

8:00 AM  

30103  
EAGLES SEN   CRESCENTA VALLEY SC BN   LANCASTER COMPLEX 17  
SU NOV 18  

8:00 AM  

30106  
OSC INTER SES  -  6   CELTIC HARPS BE  -  2   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU NOV 18  

8:00 AM  

30115  
GALAXY JUVENTUS SEN  -  4   PATEADORES WHITE SS  -  0   EAGLE GLEN PARK 2  
SU NOV 18  

8:00 AM  

30136  
PACIFIC SC SS  -  1   CQSC QUEST SN  -  1   BLAST COMPLEX 4  
SU NOV 18  

8:00 AM  

30145  
SAMBA SN  -  4   PACIFIC SC WHITE SS  -  1   BLAST COMPLEX 2  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30091  
FLYERS SEN  -  3   RUSC REVOLUTION BE  -  1   BLAST COMPLEX 1  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30094  
PERRIS DYNASTY SES  -  1   CFC ICE BW  -  2   WESTMINSTER HS 2  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30100  
PATEADORES BLUE SES  -  0   ISC STRIKERS RED BS  -  0   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30109  
N V LIONS SEN  -  0   SANTOS ALIANZA U.S.A. BW  -  3   LAUREL CONT SCHOOL  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30112  
TUSTIN UNITED SES  -  1   CORONA EAGLES GALAXY BC  -  4   EAGLE GLEN PARK 1  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30118  
CORONA EAGLES SES  -  2   HSC HIBERNIANS SN  -  1   EAGLE GLEN PARK 2  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30121  
CITY RANGERS SEN  -  1   MVSC SS  -  1   CELTIC PARK 1 (ST PAT)  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30124  
LAGUNA BEACH SC SES  -  0   SASC STING RED SN  -  2   GIDLEY SCHOOL 1  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30130  
CELTIC HOOPS SES  -  2   AVSSC SHARKS SN  -  2   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30133  
OYSA WAVE SN  -  6   CANYON PSA SS  -  1   BLAST COMPLEX 4  
SU NOV 18  

9:30 AM  

30139  
SO. BAY FORCE BRASIL SN  -  3   IRVINE LASERS SS  -  1   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30089  
REAL FC TOROS BS  -  0   DESERT UNITED RED SES  -  4   BLAST COMPLEX 1  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30098  
SO. BAY FORCE BW  -  0   SASC STING SEN  -  2   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30104  
SJSC SAINTS BS   EAGLES SEN   LANCASTER COMPLEX 17  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30107  
SGVSC UNTOUCHABLES BC  -  1   OSC INTER SES  -  3   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30116  
CORONA EAGLES BE  -  1   GALAXY JUVENTUS SEN  -  1   EAGLE GLEN PARK 2  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30137  
ALTA LOMA AZTECS BE  -  0   PACIFIC SC SS  -  2   BLAST COMPLEX 4  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30146  
OSC TIMBERWOLVES BS  -  0   SAMBA SN  -  7   BLAST COMPLEX 2  
SU NOV 18  

11:00 AM  

30142  
TUSC UNITED SS  -  1   MB HURRICANES SN  -  0   CSU DOM HILLS 1  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30092  
GLENDORA TORNADO S.C. BC  -  1   FLYERS SEN  -  4   BLAST COMPLEX 1  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30095  
CORINTHIAN COLTON BE  -  1   PERRIS DYNASTY SES  -  4   WESTMINSTER HS 2  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30101  
CVU BLIZZARD BN  -  0   PATEADORES BLUE SES  -  2   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30110  
BEACH SOCCER BLACK BW  -  2   N V LIONS SEN  -  2   LAUREL CONT SCHOOL  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30113  
SMU BLUE RAIDERS BN  -  2   TUSTIN UNITED SES  -  0   EAGLE GLEN PARK 1  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30119  
FRYSC FURY BC  -  0   CORONA EAGLES SES  -  4   EAGLE GLEN PARK 2  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30122  
H.G. EAGLES BW  -  2   CITY RANGERS SEN  -  2   CELTIC PARK 1 (ST PAT)  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30125  
CORONA UNITED BE  -  3   LAGUNA BEACH SC SES  -  1   GIDLEY SCHOOL 1  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30131  
LOS GAUCHOS BE  -  0   CELTIC HOOPS SES  -  8   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30134  
OJSC ARSENAL BS  -  2   OYSA WAVE SN  -  5   BLAST COMPLEX 4  
SU NOV 18  

12:30 PM  

30140  
PSCS REBELS BS  -  1   SO. BAY FORCE BRASIL SN  -  5   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30090  
N V FUSION BN  -  3   REAL FC TOROS BS  -  1   BLAST COMPLEX 1  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30099  
WC EXPRESS BC  -  4   SO. BAY FORCE BW  -  0   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30105  
CRESCENTA VALLEY SC BN   SJSC SAINTS BS   LANCASTER COMPLEX 17  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30108  
CELTIC HARPS BE  -  2   SGVSC UNTOUCHABLES BC  -  1   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30117  
PATEADORES WHITE SS  -  1   CORONA EAGLES BE  -  3   EAGLE GLEN PARK 2  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30129  
OJSC PREMIER SS  -  2   BEACH SOCCER WHITE BW  -  0   LAUREL CONT SCHOOL  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30138  
CQSC QUEST SN  -  4   ALTA LOMA AZTECS BE  -  0   BLAST COMPLEX 4  
SU NOV 18  

2:00 PM  

30147  
PACIFIC SC WHITE SS  -  4   OSC TIMBERWOLVES BS  -  0   BLAST COMPLEX 2  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30093  
RUSC REVOLUTION BE  -  0   GLENDORA TORNADO S.C. BC  -  3   BLAST COMPLEX 1  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30096  
CFC ICE BW  -  1   CORINTHIAN COLTON BE  -  1   WESTMINSTER HS 2  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30102  
ISC STRIKERS RED BS  -  7   CVU BLIZZARD BN  -  0   HERITAGE IRVINE C  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30111  
SANTOS ALIANZA U.S.A. BW  -  4   BEACH SOCCER BLACK BW  -  1   LAUREL CONT SCHOOL  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30114  
CORONA EAGLES GALAXY BC  -  7   SMU BLUE RAIDERS BN  -  1   EAGLE GLEN PARK 1  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30120  
HSC HIBERNIANS SN  -  0   FRYSC FURY BC  -  0   EAGLE GLEN PARK 2  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30123  
MVSC SS  -  1   H.G. EAGLES BW  -  1   CELTIC PARK 1 (ST PAT)  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30126  
SASC STING RED SN  -  2   CORONA UNITED BE  -  0   GIDLEY SCHOOL 1  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30132  
AVSSC SHARKS SN  -  6   LOS GAUCHOS BE  -  0   CELTIC PARK 2 (SHAMROCK)  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30135  
CANYON PSA SS  -  1   OJSC ARSENAL BS  -  0   BLAST COMPLEX 4  
SU NOV 18  

3:30 PM  

30141  
IRVINE LASERS SS  -  3   PSCS REBELS BS  -  0   MAGRUDER MIDDLE SCHOOL  

• •  ROUND OF 32  • •

SU DEC 2  

8:00 AM  

35001  
BRM FC BARCELONA G  -  4   PATEADORES BLUE SES  -  1   OAKS POLO FIELD 7  
SU DEC 2  

8:00 AM  

35005  
ARSENAL RED G  -  2   CRESCENTA VALLEY SC BN  -  4   OAKS POLO FIELD 6  
SU DEC 2  

8:00 AM  

35009  
SLAMMERS FC G  -  2   TUSC UNITED SS  -  0   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 2  

8:00 AM  

35013  
ISC STRIKERS G  -  1   CQSC QUEST SN  -  0   OAKS POLO FIELD 4  
SU DEC 2  

9:30 AM  

35002  
OSC INTER SES  -  2   SANTOS ALIANZA U.S.A. BW  -  1   OAKS POLO FIELD 7  
SU DEC 2  

9:30 AM  

35006  
ISC STRIKERS RED BS  -  3   GALAXY JUVENTUS SEN  -  5   OAKS POLO FIELD 6  
SU DEC 2  

9:30 AM  

35010  
CFC ICE BW  -  3   MVSC SS  -  1   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 2  

9:30 AM  

35014  
DESERT UNITED RED SES  -  1   OJSC PREMIER SS  -  2   OAKS POLO FIELD 4  
SU DEC 2  

11:00 AM  

35003  
ARSENAL WHITE G  -  2   SJSC SAINTS BS  -  0   OAKS POLO FIELD 7  
SU DEC 2  

11:00 AM  

35007  
WEST COAST WARRIORS G  -  3   SAMBA SN  -  0   OAKS POLO FIELD 6  
SU DEC 2  

11:00 AM  

35011  
CFC ITALIA G  -  8   SO. BAY FORCE BRASIL SN  -  0   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 2  

11:00 AM  

35015  
JUSA SELECT B-90A G  -  1   OYSA WAVE SN  -  2   OAKS POLO FIELD 4  
SU DEC 2  

12:30 PM  

35004  
EAGLES SEN  -  4   CORONA EAGLES GALAXY BC  -  2   OAKS POLO FIELD 7  
SU DEC 2  

12:30 PM  

35008  
SASC STING SEN  -  3   CORONA EAGLES SES  -  0   OAKS POLO FIELD 6  
SU DEC 2  

12:30 PM  

35012  
FLYERS SEN  -  2   SASC STING RED SN  -  1   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 2  

12:30 PM  

35016  
SO CAL UNITED SEN  -  4   CELTIC HOOPS SES  -  5   OAKS POLO FIELD 4  

• •  SWEET 16  • •

SU DEC 2  

2:00 PM  

36025  
BRM FC BARCELONA G  -  6   OSC INTER SES  -  0   OAKS POLO FIELD 7  
SU DEC 2  

2:00 PM  

36027  
CRESCENTA VALLEY SC BN  -  2   GALAXY JUVENTUS SEN  -  0   OAKS POLO FIELD 6  
SU DEC 2  

2:00 PM  

36029  
SLAMMERS FC G  -  2   CFC ICE BW  -  1   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 2  

2:00 PM  

36031  
ISC STRIKERS G  -  7   OJSC PREMIER SS  -  0   OAKS POLO FIELD 4  
SU DEC 2  

3:30 PM  

36026  
ARSENAL WHITE G  -  3   EAGLES SEN  -  1   OAKS POLO FIELD 7  
SU DEC 2  

3:30 PM  

36028  
WEST COAST WARRIORS G  -  1   SASC STING SEN  -  0   OAKS POLO FIELD 6  
SU DEC 2  

3:30 PM  

36030  
CFC ITALIA G  -  1   FLYERS SEN  -  0   OAKS POLO FIELD 5  
SU DEC 2  

3:30 PM  

36032  
OYSA WAVE SN  -  4   CELTIC HOOPS SES  -  2   OAKS POLO FIELD 4  

• •  QUARTER-FINALS  • •

SA DEC 8  

8:00 AM  

37013  
BRM FC BARCELONA G  -  1   OYSA WAVE SN  -  3   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 8  

9:30 AM  

37014  
ARSENAL WHITE G  -  6   ISC STRIKERS G  -  5   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 8  

11:00 AM  

37015  
CRESCENTA VALLEY SC BN  -  0   CFC ITALIA G  -  3   OAKS POLO FIELD 4  
SA DEC 8  

12:30 PM  

37016  
WEST COAST WARRIORS G  -  2   SLAMMERS FC G  -  3   OAKS POLO FIELD 4  

• •  SEMI-FINALS  • •

SU DEC 9  

8:00 AM  

38007  
OYSA WAVE SN  -  0   SLAMMERS FC G  -  1   OAKS POLO FIELD 2  
SU DEC 9  

8:00 AM  

38008  
ARSENAL WHITE G  -  0   CFC ITALIA G  -  3   OAKS POLO FIELD 4  

• •  CHAMPIONSHIP  • •

SU DEC 9  

12:30 PM  

39004  
SLAMMERS FC G  -  2   CFC ITALIA G  -  1   OAKS POLO FIELD 2  


  SLAMMERS FC